Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viszonyuljak egy toxikus...

Hogy viszonyuljak egy toxikus emberhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy osztalytarsam akit egyre nehezebben viselek.

Ugy kezdodott a mi kapcsolatunk, hogy nagyon sok mindenben nem ertettunk egyet es ezert veszekedtunk. Ez nekem nem hianyzott, volt eleg bajom, igy igazabol ha elkezdte akkor en tovabbleptem ezen.

Idovel viszont egyre jobban megbaratkozott velem, mert nem volt mas tarsasaga. De ha eppen talalkoztunk valakivel, akkor mintha ott se lennek. Ha mellette ultem es szoltam hozza, ram sem nezett, csak a harmadik fellel beszelgetett.

Jelenleg csak en vagyok a tarsasaga az iskolaban. Nagyon toxikus szemelyiseg. Nagyon egoista es rosszindulatu. Nincs erzelmi intelligenciaja. Lenez mindenkit maga korul es folyamatosan ocsarol mindenkit. Csak a rosszat latja az emberekben. Sokszor olyan dologert nez le valakit, amit o is ugyanugy csinal.

Emellett folyamatosan omleng nekem a kapcsolatarol, az iskolan kivuli tarsasagarol, a tokeletes eleterol, hogy o mennyivel jobb az exei uj baratnojinel es hogy az exei mennyire tonkrementek nelkule.

Nincs ezzel baj, en meghallgatom. De mikor mar nyolcadszor hallom ugyanazt a sztorit hogy o mekkora egy elkepeszto jo no es o mindenkin attapos, o mennyire ontudatos, onallo es mennyire jo lesz az elete, az mar kicsit idegesito. Mindemellett engem is sokszor leszol, serteget, kinevet.

Nekem is o az egyetlen tarsasagom a suliban de engem mar ez sem erdekel. Viszont azt tudom, ha megmondanam neki ezeket a dolgokat, akkor elkezdene askalodni a hatam mogott es ellenemforditani azokat az embereket, akiket kedvelek.

Ilyen szinteken vagyunk.

Mit kellene csinalnom ebben a helyzetben?



2020. okt. 30. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Aki ellend fordul, azt szintén.
2020. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Ezt a hülye "toxikozást" egy Britniszpírsz számból vetted, ugye? 😃
2020. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenki utálja, akkor mégis ki fog hinni neki? Túlgondolod. Egyszeráen szard le, ne szólj hozzá többet, koncentrálj a normális barátaidra, aki ismer és kedvel téged azt úgyse tudja ellened fordítani, akit pedig igen, azért nem kár.
2020. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!