Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene kezdenem ezzel a...

Mit kellene kezdenem ezzel a barátsággal véleményetek szerint? Sajnálom,hogy hosszú lett,de teljes képet akartam adni

Figyelt kérdés
Szóval most megyek 10.-be, és tavaly jött egy új lány osztálytársunk. Nagyon jó kapcsolatba kerültem vele,karantén alatt rengeteget találkoztunk,sokat buliztam vele,és nagyon megszerettem. Már csak jövő évben lesz itt,utána elköltöznek. Az eltöltött közös idő alatt nagyon megismertem. Tipikusan az a népszerű lány,mindenki nagyon szereti,rengeteg barátja van. Viszont sokan egy kurvának tartották, rengeteg palival kavart, az idő alatt,amit itt töltött,tulzás nélkül kb. 15 sráccal kavart,valamelyikkel össze is jött,de a legtöbbel nem. Viszont én soha nem néztem le emiatt, gondoltam kiélvezi,ameddig itt van,nem törődve mások véleményével,és az utóbbi miatt felnézek rá. Viszont az utóbbi időben vagy nagyon megváltozott,vagy csak elkezdte méginkább önmagát adni. A szülinapi buliján elhagytam a pénztárcámat, benne minden egyes iratommal, ideges volt rám ,bár éppen akkor nem mutatta ki,csak utólag jegyezte meg,mert 1 órára megkértem,hogy jöjjön el velem megkeresni.Aztán visszamentünk a bulira, és a telefonommal voltam gyakran elfoglalva, mert néztem az iratok pótlásának a menetét,vagy tanácsot kértem másoktól. De szerintem megérthette volna,hogy feszült vagyok,féltem anyumék reakciójától,mert mostanában így is pipák rám, mert velem túl sok a gond,figyelmetlen vagyok,és mindig van valami gikszer,és egyszerűen nagyon féltem,ha még ezt is közölnöm kell velük. Aznap egy rossz szót nem szólt,segített,sőt,fel is ajánlotta,hogy bemegy nekem a rendőrségre érte,ha ott van. Kb tízszer megköszöntem,nagyon hálás voltam. Majd másnap nem írt vissza, mondta,hogy elrontottam a napját,mert a rendőrök is kocsogok voltak vele,meg ez sok időt elvett a napjából,és hogy mostanában megváltoztam, és mondta,hogy nincs kedve hozzám,szünetet akar, más barátaimnak még olyat is mondott,hogy meg sem köszöntem. Ő tipikusan az az ember,akiknek nem fontosak a kapcsolatok,ráun az emberekre,ha talál új ismerősöket,mindenki mást elhanyagol. Néha ezzel tölt sok időt,néha azzal,aztán megint egy másikkal. Később mondta,hogy mennyire hiányoztam neki, csak fura voltam,pedig ki is mutattam,higy mennyire hálás vagyok a segítségéért. Mostanában pedig le se szar,már meg sem nyitja az üzeneteimet, és arra gyanakszom,hogy most azért haragudott meg,mert jóban lettem egy volt barátnőjével,akivel ő már nem beszél. Tudom,hogy az lenne a helyes döntés,hogy kitörlöm az életemből,elmondom a véleményem,de én minden kapcsolatomban alárendelt szerepbe kerülök, nem állok ki magamért, félreteszem a nemlétező becsületemet,mert semmibe veszem magam,bocsánatot kérek, akkor is , ha nekem van igazam,megváltozok mások kedvéért,és nekem fontosabb ,hogy jó kapcsolatban legyünk,és minimalizálom minden elvárásomat egy kapcsolatban. Egyszerűen mindenkivel jóban akarok lenni,és nagyon nehezen viselem,ha valakinek nem vagyok szimpatikus. Egyszerűen nem lennék képes tőle megválni,mikor minden barátunk közös,ott vagyok vele minden nap. De már őszinte sem lehetek vele,mert mindenért megharagszik,és mindenből mindig én jövök ki szarul. Nagyon örülnék pár tanácsra és véleményre. Előre is köszönöm.

2020. aug. 31. 02:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért
2020. aug. 31. 02:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked nem tanács kell, hanem megerősítés. Nagyon jól tudod mit kellene tenned.

Ha nem is mondod el neki a véleményed, szépen csendben elkezdhetsz róla nem tudomást venni (így az "alárendelt" éned sem fenyegeti erőpróba)

Ha kérdez, válaszolsz valami semlegesrt pl, hogy sok mostanában a gondod/dolgod stb.


A többiek közül meg nem árt kivàlasztani, hogy ki az akivel jóban kellene lenned, mert szàmíthatsz is rá.

2020. aug. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barát, ez áruló
2020. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem szállj ki, mielőtt még belevisz valami rosszba -és ezt most mint jó baráti tanács, írom, vagy később inkább vigyázz vele, barátkozz olyanokkal, akik nem tennének ilyet.
2020. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát ilyen "barátra" mondják, hogy nincsenek eleségeim ilyen barát mellet ellenség már nem is kell. Kígyót melengetsz a kebleden.
2020. szept. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!