Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek ezt a szituáci...

Hogy kezelnétek ezt a szituációt? Ahol lakom a hajlektalanok folyton jönnek koldulni de úgy, hogy kb. el kell ugralnom előlük. Persze mindezt maszk nélkül. A bolt előtt is ott állnak kikerülni sem lehet őket.

Figyelt kérdés
Még a cigijüket is az arcodba fujják. Van, hogy a boltba is bejönnek olyan koszosan és büdösen, hogy maszkban is érzed. Rajtuk persze nincs, ott lóg a nyakukban de nem veszik fel. Összefogdossák a pékárukat az eladók nem szólnak nekik semmit. Annyira elegem van belőlük. A járványtól függetlenül is ez iszonyú gáz. Nem akarok tbct vagy rühöt kapni. :/
2020. okt. 31. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak albérlet, akkor egyszerűbb a költözés.
2020. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék abba a boltba, inkább mennék oda, ami messzebb van. Ha sürgősen kell valami, vagy nem kell pékáru (összefogdosás veszélye), akkor oda megyek, a csomagolt dolgokat megveszem, de ha pékáru is kell, akkor vagy pékség, vagy másik boltban veszek meg mindent.
2020. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
szólni kell a rendőrségnek vagy köztereseknek.
2020. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is már csak a csomagoltat veszem :( Vagy ha van időm sütök itthon. Itt csak éjjel nappali van másik. Szóval néha muszáj bemenni közéjük.
2020. okt. 31. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Irj az antsz nek errol.

Meg az zaklatas,ah viselkednek. Arrol meg a rendorsegnek.

2020. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A rendőrség szerintem pont leszarja. Néha látok járőröket, elmennek mellettük.
2020. okt. 31. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a boltot igazán feldobhatnád a yardnál, mert ez nem normális, hogy oda beengedik a csöveseket, lehet még suttyomba meg is dézsmálják az árut.
2020. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az eladók is leszarják. Ma pl egy nénivel álltunk 10 percig beszorulva 2 pult közé mert épp parádéztak előttünk és nem akartunk közel menni hozzájuk. Láttak az eladók, de mintha semmi nem történne úgy tettek, miután szóltunk, hogy csináljanak már valamit az volt a reakció, hogy mi is rájuk szólhatunk. :) Mindig ez megy. Már írtam panaszt a bólthalózatnak. Visszaírtak, hogy beszéljem meg személyesen a bolt vezetőjével. Ezen már túl voltunk. Semmit nem ért. De mindegy mert az aluljárón is át kell menjek munkába menet és sokszor ott is az arcomba másznak. Pedig volt akinek adtam hátha leszáll rólam. De csak rosszabb lett. :(
2020. okt. 31. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!