Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől féltek jobban a "koronav...

Mitől féltek jobban a "koronavírus" címszó alatt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 20:52
A kérdező szavazást indított:
A koronavírus egészségügyi hatásaitól
A gazdaság csődbemenetelétől
A közeljövőben érkező vakcinától
Egyéb (leírom kommentbe)
84 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Én attól, hogy nem találkozhatok a barátaimmal, valamint eléggé nyomaszt, hogy sok programot lemondanak és helyet bezárnak.
2020. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Karanténtól. Viccen kívül,nekem már 3 életre is sok volt nekem a tavaszi helyzet.
2020. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Első kettő, plusz az hogy megfertőződik valaki a családomból aki nem élné túl (mert van ilyen sajnos).
2020. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

félek attól, hoyg eltépnek a családomtól, félek attól, hogy családtagjaim nem kapnak meg szükséges orvosi ellátást, mert orvoséknak fontosabb a bulvárlapokba kerülni a nagyonnagyonveszedelmes vírus után kajtatva, mint végezni a dolgukat (tavasszal nagynéném 4 hónapon át képtelen volt lábra állni, mert bsztak dolgozni a drágák és megműteni a térdét, mert azzal úgyse lehet hírekbe kerülni meg tapsikálni...)

félek továbbá attól, hoyg újra megtiltják, hogy dolgozhassunk, de azért adót meg lakbért meg ételt továbbra is legyünk kedvesek fizetni...

személyes félelmemen kívül reménykedem, hogy elég volt ennyi távoktatás csúcsgazdag elitünknek (megint tele orvossal, milyen érdekes), és nem teszik újra a felsőközéposztály kiváltságává a tanulást ezzel az online ha-nem-vagy-elég-gazdag-hogy-drága-felszerelésed-legyen-ugyan-miértis-akarnál-iskolázódni s@zrral. meg persze aggódom minden, nálunk is rosszabbul álló családért, minden vállalkozásért, minden boltocskáért, szállóért, a turizmus, a kereskedelem, közlekedés és művészetek minden szereplőjéért.

2020. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

a vakcina témától.

hogy esetleg előjönnek majd azzal,hogy aki nincs beoltva ezzel a kétes eredetű sza rral az nem mehet majd munkába,nem mehet be a közértbe,stb.

2020. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
En attól félek, hogy meddig manipulálhatjak még a népet a politikusok ennyi faxsággal?
2020. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ment a zöld

2020. okt. 23. 21:27
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Már nem félek,az tavasszal meg volt,többet nálam nem tud elérni senki,lehet akármit mondani,hogy ennyi meg ennyi halott. Olyan hidegen hagy az egész. Csúnya lesz amit mondok,jelenteni is ér,de én akkor fogok félni ha tömegesen látom a környezetemben a vírus hatását.
2020. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

A romló közbiztonságtól.

[link]

2020. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem felek ... en tudom, hogy meghalok ha elkapom. Szivbeteg vagyok. Kampec dolores! (pont leszarom)
2020. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!