Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha látnád, hogy...

Mit csinálnál ha látnád, hogy valaki a boltba maszk nélkül eszi a péksütit?

Figyelt kérdés

Megette maszk nélkül a sütit majd kisétált. Előtte egy magyar csaj orrára nem húzta fel a maszkot, az egyik dolgozó meg lekiabálta, rá 3 percre kb. jött a ominózus "fiatal" közelébe nem ment az egy dolgozó sem.


Szóval szerintem nincs itt semmi rasszizmus, mert voltunk a boltba sokan pénztárnál és mindenki nézte szinte. Én direkt nem szólok, nem akarok a neten lenni, hogy "a rasszista neonáci beszólt a "fiatalank", hogy hordjon maszkot meg fizesse ki amit evett , de pénze sem volt a "fiatalnak" éhes volt a politikusok amúgy is többet lopnak az meg csak étel" valami ilyen járt a fejembe. Nyomasztó volt, nem jön így át, tudom.


2020. okt. 16. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk maszkban nehézkes lenne bármit is enni!


Ha a körülírásod azt takarja, hogy egy cigány nyilvánosan zabált, hát arról meg az a véleményem, hogy senki nem fogja megkéseltetni magát egy buktáért.

2020. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Jolnevelten azt mondanam: "jóétvágyat kivanok!"
2020. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Majd a biztonsági szolgálat elintézi. Láttam én már boltban kifelé C-s családot, akiket megállított a biztonsági őr, mert a kisfiú zsebre dugott egy szelet csokit.
2020. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Vennek az illetonek 10dkg parizsit, 3db zsomlet es egy zacsko kakaot.


(eltudom kepzelni, hogy van olyan ehseg amikor mar ilyenre vetemedik az ember a mai világban)

2020. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Miert az elegansabb aki beul egy etterembe, fogyaszt majd kimegy a wc-re es fizetes nelkul távozik?
2020. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, ha akarnak a boltosok foglalkoznak.
2020. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod ilyennel foglalkozni. Az ilyen tapasztalasok arra jok, hogy elgondolkodjunk az elet dolgain.
2020. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tán tíz éve történt, hogy az L-ből kijövet oda jött hozzám egy középkorú férfi, hogy nincs pénze kenyérre és a családja is éhes. Visszafordultam a boltba és egy egész kenyeret levettem a polcról. Visszatérve a bolt elé odaadtam a kenyeret az úrnak, megköszönte s utána csak annyit hallottam, hogy "kenyerünk már van". A felesége és 10-12 év körüli lánya várt rá kicsit arrébb.
2020. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Megtörtént esetet láttam. Egy faszi odament ahhoz amelyik maszk nélkül volt (nem evett), tüsszentést imitált közvetlenül mellette. A csávó azonnal húzta fel a maszkot.
2020. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most ha azt mondom a "fiatal" kezében ott volt az iphone a boltból kijövet és IV Golf-al ment el akkor azt elhiszitek? Csak kérdezem. Lehet összekevertem mert biztos párás volt a szemüvegem a maszk miatt.
2020. okt. 16. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!