Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy az...

Travis83 kérdése:

Volt már veled olyan, hogy az ébredés pillanatában kb 2-3 másodpercig nem tudtad ki vagy, hol vagy?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy máshová "képzeltem" magam
2020. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki vagyok, azt mindig tudom, de hogy hol... pedig 10 éve itt élek, és van olyan, hogy felkelek és nézem, hogy mit keres ott az ajtó.


A másik, hogy 3 éve ugyanarra a dallamra kelt az ébresztő, és reggelente *soha* nem tudom, mi ez a zaj. Rádiót hallgat a szomszéd, cseng valahol a kaputelefon? Kell pár másodperc, hogy rájöjjek, hogy ez nekem szól. Nem tudom, miért van ez.

2020. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan már volt hogy azt hittem máshol vagyok. Úgy értem, a szüleim házában lévő régi szobámban ébredtem fel de én azt hittem pár pillanatig hogy a saját lakásomban vagyok és csodálkoztam is hogy az ablak miért nem ott van ahol lennie kéne.
2020. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,velem ilyen még nem volt. Mondjuk,én nem is vagyok az az mély alvós tipus.
2020. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amikor arra kelek reggel 8-kor, hogy a futár csenget és azonnal a legmélyebb álmomból kell kiugranom az ágyból hogy ajtót nyissak. Ilyenkor azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lány és egyszer majdnem el is ájultam annyira beszédültem. :D
2020. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdekes kommenteket, jó olvasni őket!


#5: SOHA ne ugorj fel mély álomból! Legalább 30 másodpercig ülj, mielőtt felelsz. Hirtelen agyhalál lehet a végeredmény, kortól függetlenül! Egyáltalán nem viccelek!!!

2020. nov. 1. 17:45
 7/16 A kérdező kommentje:
#6: *felelsz helyett: felkelsz
2020. nov. 1. 17:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalál nem lesz azért.
2020. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8: Egy híres orvos beszélt erről egyszer az egyik előadásán, ahol a többi kollégája alátámasztotta a dolgot. Ez nem mese. Idősebb korban nagy a valószínűsége, de akár fiatalabbaknál is előfordulhat.
2020. nov. 1. 17:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak az volt, hogy nem tudtam hol vagyok: otthon, vagy máshol. Megj.: nem piálok!
2020. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!