Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik ébredés után fél órával...

Akik ébredés után fél órával már indulnak is dolgozni, ők mikor nagy wc-znek?

Figyelt kérdés
Tudom az élet nagy kérdései... dehát ilyet nem fog az ember megkérdezni pl a munkatársaitól, viszont nekem ez fura. Sokan mondják ezt ismerősök, meg itt is olvastam pár reggeli rutinos kérdésnél, hogy van aki mondjuk 7 kor kel, és 7.30 kor már indul is otthonról. Ők úgy ébrednek, hogy már rögtön kell nekik? Ezt hogy csinálják? Vagy ők este járnak? Én évtizedek óta szenvedek ezzel, hogy ébredés után hiába iszok erős fekete kávét, akkor is kell onnantól másfél óra mire beindulnak a dolgok. Ezért jó korán fel kell kelnem, indulás előtt kb 2 órával. Igaz már megszoktam, de néha jó lenne tovább aludni, ha rossz volt az éjszaka. Ritka az olyan munkahely ahol van idő és lehetőség elintézni ezt. A legtöbb helyen olyanok a körülmények hogy max akkor megy el az ember ha már haldoklik, mert pl alig jön víz lehúzáskor, az irodába, vagy közvetlenül a munkaterületre nyílik az ajtó, ablak sincs rajta. Szerintem a legtöbb nő szemérmesebb annál hogy nyugodtan beüljön rotyogtatni úgy hogy hallják a munkatársai, utánna meg még el is árassza büdössel a folyosót, munkaterületet. Én most egy boltban dolgozom, egyedül vagyok, és nem zárhatom be az ajtót, a mosdó közvetlenül az eladótérből nyílik, ha elmegyek pisilni és hallom jött valaki akkor kiabálok hogy rögtön megyek. Na most érdekes lenne ha beülnék trónolni 10 percre, közbe odagyűlne 10 ember, és mikor kijövök kiengedném a büdöset. Előtte adminisztrátorként dolgoztam, ott is úgy nyílt a wc hogy a két munkatársam asztalától 2 méterre kellett volna elvégeznem a dolgomat, ablak nélkül.
2019. febr. 22. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

A munkahelyemen végzem el. Nem szokott se hangos, se büdös lenni, kivéve, ha beteg vagyok, hasmenésem van, de akkor meg nem dolgozom. Egyébként irodában dolgozom, normális wc-nk van.

Ha külsős programra megyek, és nem az irodába kell bemennem, akkor felkelek én is kicsit korábban, hogy otthon el tudjam végezni. Kb. 1 órával indulás előtt kelek ilyenkor.

Szerintem neked nem marad más megoldás, mint a korábban kelés, mert eleve egyedül vagy, szóval nem túl ideális a munkahelyeden.

2019. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen szoktam elvégezni. Itt normális a wc és senki sem hallja. Reggel olyan korán nem is tudom kiengedni, hiába ülök rá, nem szokott kijönni. De majd másfél óra utazás után már szépen távozik.
2019. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Én akkor székelek, amikor szükséges. Ez jellemzően dél körül, inkább előtt van, vagy este. Ez egyénenként változik. A reggeli székletürítés nagyon nem kizárólagos. Esetleg kelj fel hamarab.
2019. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyformán működik a szervezetünk. Én is rögtön tudok nagy wczni amit felkelek. Szerintem ez függ az étkezési szokásoktól is, és hogy mikor eszel este utoljára, és mit. Nekem gyorsan beindul a szervezetem. Lehet ez stressztől is.

Én elég későn is eszek még, nem tudok éhesen lefeküdni. Tejet szinte mindig iszok lefekvés előtt. Szóval aztán amint felkelek, rögtön rottyintok.

2019. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 6:30-kor kelek, 6:50-kor már indulok is. Az, hogy mikor végzem a nagy dolgok attól függ mit ettem előző nap, van, amikor rögtön felkelés után el tudom végezni, van, amikor pár óra múlva jön rám, de ha csak nem hasmenésem van vissza tudom tartani amíg haza nem érek. Reggel meg nem vesz el túl sok időt, max két perc ha rámjön.
2019. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Kb. 2 eve valtottam eletmodot (tobb feherje), azota ebredes utan kb 5-10 perccel mar megyek is wcre.
2019. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Próbáltál egy nagy pohár melegvizet éhgyomorra...

Utána szokásos rutin kávé vagy reggeli...

Szoktatni kell magad,a szervezet tudni fogja a rutint.

2019. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell 10 percet ülni. Szarni kell, kinyomod, kitörlöd, kezet mosol, kész. Ez két perc, ha lassú vagy.
2019. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor intezem a nagydolgomat mikor ramjon. Es ez lehet a nap barmelyik oraja, en nem orarend szerint csinalom.

Munkahelyen meg normalis wc van, tobb fulke, rendes ablak, de meg zuhanyzo is, bar meleg viz az nem allando.

2019. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elvégzem munkahelyen, nálunk rendes a WC illetve munkaterületen van WC konténer mi szintén kulturált. Nem tudom miért van ennyire tabuként kezelve a szarás, mikor mindenki csinálja napi szinten, legyen szegény, gazdag, fiatal vagy öreg, szép vagy csúnya.
2019. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!