Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ébredés után miért nem emléksz...

Ébredés után miért nem emlékszem már arra, hogy mit álmodtam?

Figyelt kérdés
Régen ha egy éjszaka többet álmodtam akkor is részletesen vissza tudtam emlékezni rájuk, sőt 1-2 kiskori álmomra a mai napig emlékszem is. Manapság már szökőévente egyszer van ilyen, akkor is hamar elfelejtem. Mi lehet ennek az oka?
2020. júl. 27. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem álmodtál semmit
2020. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, mert csomószor rémlik, hogy álmodtam, csak épp nem tudok rendesen visszaemlékezni.
2020. júl. 27. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja... nekem meg az rémlik hogy Marinéni vizet húzott a benzinkútból
2020. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem muszáj elhinni.:D
2020. júl. 27. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is hisszük
2020. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne beszélj hülyeséget. Minden ember álmodik, leszámítva egy-két komolyabb pszichológiai esetet.


ha valaki "nem álmodik semmit", az szimplán elfelejti.


Kérdező: Én azt ajánlom, hogy vezess álomnaplót. Amint felébredsz, körmölj le mindent, a legkisebb részletig, amire emlékszel. Ez egyfajta agytorna, eleinte nem lesz túl sok teleírt oldal, később egyre több dolgot fogsz tudni előhívni.

2020. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszi, kipróbálom.:)
2020. júl. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!