Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet teljesen új életet...

Lehet teljesen új életet kezdeni, mert rettegek a következményektől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előre szólok, olyan írjon aki értelmesen és normálisan tud válaszolni, aki csak trollkodni akar kérem ne itt tegye, mert úgy is ignorálni fogom ezáltal nincs értelme. Nos belekezdenék. Egész életemben folyamatosan rossz döntéseket hozok, hazudok embereknek, csakhogy nekem jó legyen, otthagytam sok munkahelyet félelmeim miatt, anyámtól loptam pénzt tinikoromban, elszöktem otthonról, öngyilkos kísérleteim is voltak, rendőrséget is megjártam figyelmeztetéssel, iskolai teljesítményem gyatra. Egész múltam végigkísér, legrosszabb emlékek üldöznek mintha mozivásznon nézném őket a fejemben. Jelenleg azon vagyok, hogy helyre tegyem az életemet, de manapság egyre rosszabb döntéseket hozok, amik miatt folyamatosan érnek a karmák. Nemrég örökbefogadtam egy cicát, de túl stresszesnek találtam, a nő akitől hoztam sok állatmenhelyessel beszélt, amiről nem tudtam. Másnap már vissa vittem a jogos tulajdonosához, mert sok gondot okozott amit nem gondoltam át. Kövezzetek meg ezért nyugodtan, mert tudom,hogy felelőtlenül döntöttem. Mikor beszélgettem a csajjal normálisan tisztáztuk a dolgot, de barátnőmet megkérztem, hogy érdeklődjön utánam titokban, és amiket írt kiborított, megjátszotta előttem a kedves megértő személyt, de a barátnőmnek meg elhordott a sárga földig, és még azt is írta, hogy örüljek, hogy idáig védtem. Szóval ez arra sugal, hogy már nem véd meg és kiposztolja a sztorit amit megígért, hogy nem fog megtenni. Remélem ez nem fog megtörténni, mert olyan cyberbullyingot fogok kapni, hogy már látom virítani a pengémet. Bár ezt megtudom előzni, hogy törlöm a facemet, mert végülis nem használom. Annyira bestresszeltem ettől mikor aznap el is tűnt kisidőre a cica, mert bebújt a szekrény möge hogy bevérzett a szemem is szó szerint. Máskor meg elég drágán vettem felnőtt szemüveget mikor nekem gyerek kellettvolna, de megszédültem és kidobtam sok pénzt, de szerencsére van másik. Elég erősen antiszocális is vagyok szerintem, mert utálok minden ember, avar ha utcán szembe jönnek velem, boltban vénasszonyok mérgelődéseit, banyatankjait. Iskolai bántalmazások meg erősen kivetültek a jövőmre, vagyis félek az új terepektől, félek új kapcsolatokat kialakítani, befelé forfulok, egész nap itthon gépezek, nincs kedvem sehova menni csak ha szükséges. Meg akarok szabadulni attól aki vagyok és lettem. Új nevet gondoltam magamnak, hogy ne ismerjenek fel, új frizura és stílusnak vetem alá magam, elköltözök albérletbe, mert régóta tervezem ezt, új munkahelyet keresek mert egy ideje nincs munkám. Lehet új nevet csináltatni? Vezeték és kereszttel eggyütt is? Főleg csúfolások miatt is akarok váltani, meg utálom. Tudom, hogy menekülni a gondok elől nem megoldás, de sajnos ez az egyetlen ami talán megszabadíthathna a stressztől, a félelmketől. Máskor meg a korom miatt alakult ki egy lánc amiben próbálták meggyőzni a kommentelőt aki kiposztolta a képemet, egy oldalba mert nem volt hajlandó elhinni, hogy ennyi vagyok és mindennek megalázott. Szernecsére tiltották, de sok ember látta miket írt rólam. Van más megoldás mint új életet kezdeni? Mások akiknek hasonló életük volt mit léptek? Utálom magam, utálom a hajamat, a kinézetemet, a nevemet és mindent amibe születtem. Mi tévő legyek! 24L



2020. nov. 6. 00:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
gyerekszemüveg a méret miatt kell! a felnőttek túl nagyok a fejemhez- elég vékony arcú vagyok
2020. nov. 6. 23:27
 12/12 A kérdező kommentje:
pénzem jelenleg sajnos nincs szakemberre, ezért is próbálnék munkát találni valami gyárban először aztán tudok csak szakihoz menni
2020. nov. 6. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!