Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye ebbe a napi 100+ halálozá...

Ugye ebbe a napi 100+ halálozásban azok is benne vannak akik azért haltak meg mert el lettek zavarva a kórházból?

Figyelt kérdés

Oké, hogy korona meg veszélyes meg így-úgy-amúgy. De véleményem szerint azokat is nyugodt szívvel lehetne a koronavírus áldozatai közé sorolni akik azért haltak meg mert emiatt a járvány miatt nem részesültek megfelelő ellátásba. Hiszen azok halálát is a korona okozta lényegében mert ha az nincs akkor el lettek volna látva és ma is élhetnének.

Ugye ezeket az áldozatokat is bele számolják a napi statisztikába?



2020. nov. 7. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És azok sincsenek benne, akiket hazaküldtek, mert már így-úgy jól vannak, de később mégis belehaltak a szövődményekbe vagy legyengülésbe... sajnos ismertem ilyet
2020. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Azok vannak benne, akik koronásak voltak.
2020. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Persze ezért plusz pénzt kap az orvos. Még a nem koronás halottat is. Lehet örülnek is a halottnak, mert szítani tudja a pánikot a kormány.
2020. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan már, Magyarországról van szó. Itt ilyenek nincsenek, nem is értem, miről beszéltek. Karácsony egyértelműen nem tett meg mindent, hogy elkerüljük a katasztrófát, és lényeges a történetben húzódó Gyurcsány-szál is.


(Remélem, nem kell mondani, hogy 110% irónia).

Abban az országban, ahol mindenhol veszélyes a vírus, csak a focimeccseken nem, mire számítasz. De a számokban még olyanok is vannak, akiknek közük nem volt a covidhoz, mégis "ahhoz kapcsoltan" hunytak el.

2020. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Azokat is bele szamolják akik pl autóbalesetben vagy bármi másban halnak meg, nyugodj meg. :D ma már csak koronában lehet meghalni...
2020. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
68%

Szerintem ezt is ilyen tipikus "magyar melós" módra csinálják.


"-Tisztifőorvos asszony, hány covid-halottat mondjon ma be a Retro Rádió?

"-Hogy is mondták, hetven... Vagy kilencvenk... Érdekli a g*cit, mondjatok be 110-et!"

2020. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Kíváncsi vagyok holnap mennyi lesz a nyertes "lottó"szám :D
2020. nov. 7. 20:50
 8/11 A kérdező kommentje:

Amúgy viccet félre téve nagyon kíváncsi lennék, hogy mi alapján szedik össze ezt a sok halottat.

Mert hát hallottam én is olyat, hogy aki szervezetében bármikor kimutattuk a vírust és meghal az is felkerül.


Csak érdekel, hogy melyikből van több. Akik covid miatt lélegeztetőn haltak meg közvetlen vagy akiket lekapcsolás után agyon nyomott egy kamion.

2020. nov. 7. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:

"aki szervezetében bármikor kimutattuk a vírust és meghal az is felkerül"

Nagyon sok másik ország is így csinálja - mások meg máshogy. Ezért is van, hogy nem hasonlíthatóak össze egymással a különböző országok adatai.

2020. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Amikor Bálint gazda meghalt, az első teszt negatív eredményt hozott. Csináltak még egy párat,, míg végre pozitív eredményt kaptak, s őt is be tudták illeszteni a sorba.

Azt még Nyunyóka néni sem tagadja, hogy akinek a testében megtalálják a vírust, annak a halálát automatikusan a COVID számlájára írják

2020. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!