Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bevásároltatok maszkokból,...

Ti bevásároltatok maszkokból, kézfertőtlenítőből, meg konzervekből a mindössze 2%-os halálozási rátájú vírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert amilyen az én formám, a 2 százalékban leszek.
2020. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Kézfertőtlenítőt alapból használok, nekem ez alap higiénia. A maszk attól véd meg, hogy tovább add a betegséget, nem attól, hogy elkapd. Teljesen felesleges. És nem, nem vagyok mókus
2020. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem,egyszer úgyis meg kell halni.
2020. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ma vásároltam, mert következett. Viszont megdöbbenve tapasztaltam, hogy az emberek hihetetlen mennyiségű tartós élelmiszert vásároltak.

Egyelőre úgy néz ki, hogy ha karantén lesz, mi nokedlit fogunk enni nokedlivel. Liszt, meg tojás van bőven itthon :)

2020. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Eleve van kézfertőtlenítőm. De nem tartok tőle, sőt még a kínai étterembe is bementem enni, anyám elszörnyedésére. Nénikét ma láttam drogériában, ahogy lesöpörte az egész polc fertőtlenítőt a kosarába, ő aztán tuti nem lesz 2%. De másnak nem jut.
2020. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Áruházban dolgozok,minden 2. ember kézfertőtlenítőt keresett ma. Meg úgy már egy ideje :D Felhúznak...
2020. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
én már a bunkerembe is beköltöztem.
2020. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Aki biztosra akar menni az csak ilyenben megy ki az utcára:

[link]

2020. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Nem szoktam megtartani a farsangot. Ami a fertőtlenitősdit illeti, teljesen értelmetlen a rendszeres alaphigiénén túl "vergődni", - minél inkább "üvegbúra alatt akarsz élni", annál inkább biztos lehetsz abban, hogy megtalál valami olyan betegség, amire nem készültél fel. Rendszeresen és normálisan kell tisztálkodni és belátható időközönként érdemes az otthoni környezetben takarítani. Lassan kitalálják a rémhírgyárak azt is, hogy csak akkor van "biztonságban" az ember, ha feltöri a Norad-ot és ott űrszkafanderen keresztül pumpálja a fejébe a Flóraszeptet!...
2020. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó: mikrobiológus vagyok, hagyj döntsem már el légyszi, hogy mit akarok összeszedni a proli néptől és mit nem. Ha kicsit is értenél s témához, akkor te is így tennél. Ez alap a normalis embereknél, sajnálom, hogy neked nem az. És nem, a koronavirustol nem tartok.
2020. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!