Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakoris troll vagyok, ez az...

Gyakoris troll vagyok, ez az életem, hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
Provokálok másokat és hagyom, hogy engem is provokáljanak. Próbálom abbahagyni, de nem megy, függő vagyok. Mit csináljak?

2020. nov. 7. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mit lehet tenni ellene, viszont azt elmondanám, hogy sokszor ezekkel a troll beszólásokkal egy emberben komoly érzelmi károsodást tudsz okozni. Tudom hogy neked nem ér sokat ez amit itt most leirtam, viszont emberi lelkeket tudsz nyugtalanná tenni és akár tönkre is tenni (ha valaki olyan). Kellene ezekkel kicsit vigyázni :)
2020. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Szia az oldal indulása óta én is itt vagyok.

Sok kategóriát megszórtam már, többféle taktikám volt.

Igazából ide nem fér bele hgy csináltam, de a sok visszajelzés amit kaptam privát üzikben azt jelezte nagyon jó csinálom a dolgom.

2020. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom, mert bennem is mennek ezek a folyamatok. Csak olyan emberekbe rugok bele, akik rosszindulatúak a semmiért. Velük én is az vagyok. Tudom, ezt se kéne, de mashol nem beszélek senkivel.
2020. nov. 7. 13:29
 4/16 A kérdező kommentje:
2 én is már évek óta csinálomnde nem tesz jót. :(
2020. nov. 7. 13:29
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Töröld ki a regisztrációdat és gyere vissza új néven, új emberként. 😉
2020. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Több kategóriát vezettem már toplistában.

Konkrét dolgokat nem akarok megint csak írni de mindig az érzékeny kategóriákra mentem rá.Politika párkapcsolatok, de volt hogy megszórtam mindent és vártam a visszajelzést ahol többen írtak hogy nekik így meg úgy nem jó, mit csinálnának velem, na ott megvetettem a lábam és eredményesen tevékenykedtem.

Néha hajnalokig, elképzeltem néha ahogy sok válaszírónak fröcsögött a nyála már az idegtől mert olyan válaszokat írtak.

Pár napig mindig olvasgattam egy kategóriát milyen válaszok vannak néha beszúrtam egyet és figyeltem mi lesz belőle.

Mikor megvolt az irányvonal akkor nekiestem mint bolondgyerek a nyalókászacskónak.

2020. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Menj el prostihoz mert neked a fo bajod hogy egy luzer szuz vagy.
2020. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Lépj ki.
2020. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon normálisan válaszolni már kb felesleges. :D
2020. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
ÖnkonTroll!
2020. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!