Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a gyakori...

Hogyan szokjak le a gyakori kérdések függőségről?

Figyelt kérdés
Annyira megszerettem a kérdéseket olvasni,naponta órákig vagyok itt...

2016. júl. 15. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én is sokat vagyok itt, de ha lenne jobb dolgom akkor ez nyilván másképp lenne, én csak unaloműzésnek tartom ezt, például míg melózok, nem is nagyon jut eszembe felnézni ide, te is próbáld magad mással lefoglalni
2016. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok vele szerintem csinálj valami mást ami leköt például nézz filmet , olvass, hallgass zenét és egy idő után kevésbé lesz a figyelmed középpontjába a gyakori kérdések.
2016. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Majd szolok a kedves Moderátornak hogy tiltsanak ki innen kérdező a függőséged miatt.😂
2016. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy szoktam le, hogy elkezdtem olvasgatni a Családi kapcsolatok kategóriát.
2016. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem baj hogy olvasgatod ha eppen ez tetszik, mindaddig persze amig ez nem megy a kotelessegeid rovasara. A szabadidodet ugy toltod el ahogyan szeretned, az internetezes nem feltetlenul a legproduktivabb felhasznalasi modja, de kit mit tesz boldogga:)
2016. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Állj le két napig és szerintem már nem is fogsz annyira kívánkozni vissza ide. Foglald el magad valamivel, mikor eszedbe jut, hogy most fel kéne nézni a GYK-ra, csinálj valami mást és ezt ismételd ahányszor kedved támadna GYK-re feljönni..
2016. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FaZe shRekt válasza:
31%
Mennyél vegyél egy konzolt, hidd el gyorsan leszoksz ( tapasztalat)
2016. júl. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer meguntam hogy nem kapok választ a kérdésre, és 4 hónpig rá se néztem!
2016. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!