Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakoris troll vagyok, ez az...

Gyakoris troll vagyok, ez az életem, hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
Provokálok másokat és hagyom, hogy engem is provokáljanak. Próbálom abbahagyni, de nem megy, függő vagyok. Mit csináljak?

2020. nov. 7. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Én még a trollokat is megtrollkodom.
2020. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a moderátoroknak, hogy troll vagy, kérd meg őket, hogy tiltsanak ki az oldalról kíméletlenül! :)
2020. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól ne adjál anonim válaszokat.
2020. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már késő, ez a tevékenységed valószínűleg erősen torzította a személyiségedet. Nem is értem, miért nem elég neked az életed helyett a trollkodás, eddig is kielégített, megleszel vele a továbbiakban is. Olcsóbb, mint a fű, csinálni meg úgysem csinálsz semmi mást, miért változtatnál?
2020. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Minek szoknál le? Valószínűleg az életben is s*ggfej vagy. Attól, hogy bannoltatod magad ez még nem változik.
2020. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Keress már hobbikat.
2020. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!