Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az MLM es...

Hogyan kezeljem az MLM es ismerősömet?

Figyelt kérdés

Egyszer felhozta hogy lépjek be, mondtam hogy nem.

Azóta még vagy 2x. De engem ez tényleg abszolút nem érdekel. Én senkire nem fogok tudmàlni semmit.

Más is érez így mint én, hogy ez egy baromsàg? És idegesítő hogy nem akarják megérteni hogy nem?


2020. nov. 10. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg a szép szóból, akkor legyél kicsit bunkó. Utána nem fog zaklatni. Én is nagyon utálom amúgy az ilyen embereket, nagyon nehezen lehet őket leállítani. Teljes agymosást is kapnak mikor belekezdenek ebbe a hülyeségbe, nem tudják már mi a valóság, csak tukmálják a hülyeséget az emberekre, ha kell ha nem.
2020. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a hétvégén jártam hasonlóan. A nejemmel elmentünk egy faiskolába csemetéket venni, mikor kiválasztottuk a fákat a főnök elkezdett ilyen utazási kedvezményes MLM-es szarságot ajánlgatni. Baromi kellemetlen egyben szürreális volt a dolog. Pont ott nem számítottam volna ilyesmire. Udvariasan megköszöntük, nem kértük. Szerencsére megértette elsőre.
2020. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel zaklatott?Mit akart eladni?Angyalkencét?
2020. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem eladni akar. Csak beléptetni, aztán àruljak én, gondolom.

De nem is ez a lényeg, bàrmit is akár eladni ha nem érdekel akkor nem érdekel

2020. nov. 10. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog. El kell nekik mondani, hogy képzelje magát egy olyan valaki helyébe, akinek nincs ilyen vénája, beszélőkéje, ilyen nagy manimániája, tehát csak hátráltatná a körülötte lévő nagy MLM-eseket, tehát ezért nem akarsz belépni.
2020. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mibe?Mit mond konkrétan?Ki kell valamit töltened vagy meg kell adnod személyes adatokat vagy mit akar?Hova akar beléptetni?Mit "ígér" neked? Vagy mivel kínál?
2020. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os,ez mind tök mindegy, mert a kérdés nem erre vonatkozik.
2020. nov. 12. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy nem írsz alá semmit,stb. Főleg nem olyat,amiről nem tudod hogy miről szól. 6os voltam
2020. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!