Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Volt egy kolléganőm aki állandóan cikizett engem mert otthon laktam a szülőkkel, h tudjak félretenni pénzt.

Ő vidékről költözött Pestre én meg mindig is pesti voltam.

Cikizett mikor anyám főzött és azt vittem ebédre.

25-26 éves voltam ekkor.

Nem tudtam főzni és nem is nagyon érdekelt a főzés.


Aztán kiköltöztem külföldre , ott megtanultam a nyelvet, megtanultam főzni , sok olyan dolgot amit otthon sosem tudtam volna megtanulni.


Vissza költöztem jó pár év után Magyarországra.

Találkoztam ezzel a kolléganővel és nem örült,h ezeket elértem..


2020. nov. 11. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Attol neki még mindog ugyanaz a szerencsétlen maradsz magyaràn.


Nrkrm is volt egy pancser srac ismerösöm akit joformàn én "nevelgettem", sokmindenben hallgatott is ràm neki ehhez nem kellett külföld.., megtanult önelláto lenni, felnött, de amikor beszelgetek vele nekem ö még mindog ugyanaz a pancser es nem lett több.

Azaz hogyis mondjam hogy érthrtö legyen. Azzal hogy feljött végre az àtlag alattirol egy átlag szintre, még nem fogok örömömben ciganykereket vetni.

Azzal még nem vivta ki a tiszteletem vagy olyat hogy felnézzek ra es gratulàljak mert vegre nem anyuka kicsi fia.

Attol még nem lett a szememben férfi is.

2020. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén, az ilyenekkel miért foglalkozol?Én a helyedben kerülném ezt a nőt, s jobban megválogatnám kivel állok szóba. Ennek a nőnek akkor sem lennél jó, ha lehoznád a csillagokat az égről. Dicséretes, hogy az említett dolgokat elérted, de állj a talpadra ezen a téren, s ne hagyd, hogy ezek miatt cikizzen bárki is. Szerinted ő jobb? Ő se tökéletes,neki is van miben fejlődnie, neked is.
2020. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hàt egy nöhöz kevés annyi önmagàban hogy nem anyuka kisfia vki 2.
2020. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*ez inkabb csak amolyan alap. Es nem több.
2020. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kérdező, gratulálok a fejlődésedhez és elért sikereidhez (NEM irónia!!!). Egyúttal hadd kérdezzem meg, miért is fontos egy, az életedben teljesen jelentéktelen személy véleményének megértése? Válaszod indokold.
2020. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Tegyük fel van egy ember akinek rohad a foga. Az unszolasodra elmegy végre fogorvoshoz es megcsinaltatja. Te leborulnàl elötte hogy gratula hogy végre megismerted a fogkefét?

Olyan ertetlenek a lepontozok!

2020. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
De jó, nem csak neki, hanem nekünk is eldicsekedhettél, hogy tudsz főzni. Hurrá. Move on!
2020. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk országos mentalitás, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ilyen egyszerű.
2020. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1-es.

Te mit tettél re az asztalra?

Csak mert másokat szét fikázol úgy mintha te szuper lennél.

Halljuk mire fel vagy ennyire lenéző?


2-es.Igen az említett személy messze nem tökéletes.

Sárgák a fogai nő létére, nyelveket nem beszèl, egy dolgot tudott felhozni mindig, h ő 18 évesen felköltözött Pestre , Ja érettségije sincsen..

De ő az aki fikáz másokat..


3-as.

Jaj tudom ne aggódj.

Tudom , hogy egy magyar nőnek van egy 100-as listája, hogy milyen pasit akar, de amikor vissza kérdezek, hogy és te ezekből mit tudnál megvalósítani akkor jön a hagyjàl már békén én nő vagyok, nekem semmit nem kell letennem az asztalra.Én csak kritizálok, követelőzök..

Tudom, hogy ez a mentalitása a magyar nők nagy részének..

Amúgy meg kapcsolatban vagyok..


4-es.

Értem, én azonban örülök, hogy ezt egyedül magamnak köszönhetően értem el.

Te egyébként mit értél eddig el az életben önerőből?

Azt ne számítsd bele, hogy a szüleid, pasid mit tett alád.


5-ös.

Fontosnak nem fontos, de tudod mikor elérsz valamit akkor vissza gondolsz arra, hogy Ja ez az idióta leértékelt anno, aztán ő még mindig ugyan azon a szinten van mint akkor mert egy helyben totyog én meg fejlődtem és ő fikáz engem..

Azért azt ne hidd, h álmatlan éjszakáim vannak emiatt.

Arra nem számítottam, hogy probléma lesz, ha megkérdezem az emberek véleményét erről.

Láthatod, hogy ugyan úgy mint ahogy az említett személy borzalmas belsőleg úgy itt is pár válaszoló kritikán aluli.


6-os.

Nem borulnék le előtte, de pl én gratulálnék neki, hogy elment és megcsináltatta a fogait.Én ilyen vagyok, tudok örülni a másik sikerének, de tudom, hogy ez nagyon ritka Magyarországon .Az emberek nagy része rosszindulatú és irigy, nem akarják, hogy a másiknak jó legyen.


7-es.

Nem csak főzni , de ne aggódj érzem, hogy árad belőled a rosszindulat.


Tőled is megkérdezném, hogy te fikázóként mit tettél le az asztalra?


8-as.

Ott a pont!

2020. nov. 15. 23:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmit.

Nem tudok főzni...

Na bumm, másban vagyok sikeres. Nem érzem szükségét, hogy még itt is anonim módon eldicsekedjek vele, bőven elég, hogy ott értékelnek, ahol kell.


#7

2020. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!