Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fognak a kollégisták...

Hogy fognak a kollégisták hazaköltözni, ha a dolgozó rokonaik nem tudják hazavinni őket este kocsival, mert 8-tól ez a röhejes kijárási tilalom van?

Figyelt kérdés
Az egyéb szabályozásokkal nagyrészt egyetértek, kivéve a 8 után veszélytelenül az utcán előforduló emberek bezárása a lakásukba.

2020. nov. 11. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Taxival, vonattal, busszal.
2020. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Egy részük megoldja, egy részük meg szív. Aztán, a szülők majd talán elgondolkodnak, hogy mennyire inkompetens vezetőket választanak évek óta.
2020. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Hazaviszik őket 8 előtt. Nem mindenki dolgozik mindennap és nem mindenki ugyanolyan beosztásban. Szóval egy családban, baráti körben biztosan van valaki, aki nem dolgozik mindig.

Bár akiket én ismerek kolisokat, ők mind vonattal, busszal járnak.

Gondolom, téged nem is érint, csak ki kell írnod ma több kolis/kijárási tilalmas kérdést :D

2020. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért kell tömegközlekedéssel utazni vírushelyzetben? Hogy visz haza egy fél szobányi holmit vonattal? Stb.
2020. nov. 11. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Úgy, hogy megoldják. Pl elkéredzkednek a melóból, és értemennek délután. Tudod, nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Amíg kiírtad a kérdést, pont találtál volna valami szabadnapos, munkanélküli, éjszakás unokatestvért vagy nagynénit, aki érted menne.

Ja, és említettem már helyetted, hogy MELLÉDUMAAAAA?!?!?!?!?!??! :)

2020. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs fent túl sok cuccom, legalábbis annyi mint szokott, mert nálunk távoktatás van az elejétől kezdve, és inkább itthon voltam, mint koliban. Nekünk még nem mondták meg, hogy miként is lesz a kiköltözés, de elvileg adnak mindenkinek elég időt, hogy kicuccoljon. Én úgy tervezem, hogy korán reggel elindulok, aztán pár óra alatt meg is vagyok az összecuccolással, aztán amit nem tudok elvinni azt otthagyom. Nekem sincs senki, aki segítene költözni, apám megmondta, hogy nem tud eljönni a munkahelyéről. Ez van. Igazából amúgy több fordulóban meg lehet oldani a költözést, csak adjanak rá elég időt.
2020. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor adjanak rá elég időt. Részemről elmentem a menhelyre kutyát hozni. Pá!
2020. nov. 11. 13:03
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ütemezés kérdése az egész, - ne akard már megmagyarázni senkinek, hogy csak úgy lehet elköltözni valahonnan, hogy annak időtartamának túl kell lógnia a 20:00 órás, tilalmat nyitó időponton! Nem kell a műbalhé!
2020. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Tovább megyek: akinek sok cucca van, az nem hallott még olyan fogalomról, hogy összefogás? Ehhez kell az emelt szintű képzésről a papír, hogy egy önálló, épkézláb, hatékony gondolata ne legyen egy ilyen embernek?

Ma én segítek neked, holnap te segítesz nekem és közösen álljuk a költségeket! Jé! Égi talicska!

2020. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Hazaviszik őket 8 előtt.


Mondjuk azt hozzá tenném, hogy azok akik csak vonattal/busszal tudják megoldani amúgy sem szoktak felhalmozni 1,5 szobányi cuccot.

2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!