Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jön a GLS futár, akkor...

Ha jön a GLS futár, akkor illene feltennem a maszkot amíg átveszem tőle a csomagot?

Figyelt kérdés
Mostanában nem rendeltem semmit, holnap jön a futár, és nem tudom hogy megy ez most a vírus miatt.

2020. nov. 12. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha rajta nincs attól még rajtad lehet. És kész. De kötve hiszem hogy ne viselne maszkot, pont most. Augusztusban, szeptemberbenn, kétszer rendeltem egyszer sem volt maszk a futárokon. De most ugye más a helyzet.
2020. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem én vagyok itthon én írom a szabályokat .
2020. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Sokféle aspektusa van:

- ha közterületre lépsz ki és a helyi rendelet szerint kötelező ott maszkot viselni, akkor nem kellene, hanem köteles vagy

- ha nem kötelező, de félsz, akkor azt gondold át, hogy a futárok házról házra járnak, rengeteg emberrel érintkeznek

- ha nem kötelező és nem félsz, és még a sofőr sem figyelmeztet rá, akkor pedig vagy "illemből" (? - már ha ez illem lett manapság) felveszed, vagy nem.


Tudom hogy más dolog, mert tavasszal pánikból hoztak túlzó döntéseket, de akkor például a futár maszkban-kesztyűben hozta a dolgokat.

2020. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Saját belátásod szerint cselekszel, én személy szerint felvenném, nem kerül semmibe.
2020. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ma jött a futar, egyikőnkön sem volt maszk ugyb. erről ennyit.
2020. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Illik-nem illik, vedd fel! A futár nagyon sok emberrel találkozik.
2020. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inkább vedd fel, arra az egy-két percre lazán kibírható :)
2020. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Ma volt itt, rajta volt, és bevallom, elfelejtettem felvenni. A cipőt-kabátot is nehezen várják meg, mire felveszem, nem álltam neki még maszkot is keresni.
2020. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kapu előtt adja át a csomagot és nincs 30 mp az egész, ezért nem hiszem, hogy felvenném ilyen esetben.
2020. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Én felvenném.
2020. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!