Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jön a GLS futár, akkor...

Ha jön a GLS futár, akkor illene feltennem a maszkot amíg átveszem tőle a csomagot?

Figyelt kérdés
Mostanában nem rendeltem semmit, holnap jön a futár, és nem tudom hogy megy ez most a vírus miatt.

2020. nov. 12. 16:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, vegyem-e fel, hogy a futár ne parázzon, hogy elkaphat tőlem valamit ha maszk nélkül megyek. Nem akarok parasztnak tűnni, hogy közel megyek maszk nélkül. Lehet inkább felveszem majd, amikor megyek ki.
2020. nov. 12. 17:56
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

#11: "Nem akarok parasztnak tűnni"


És ha annak tart akkor mi van? A maszkkal nem csak magadat véded, hanem őt is magadtól, mert nem lehet tudni, hogy nem terjeszted-e!

2020. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha látnám, hogy rajta van, akkor én is felvenném.
2020. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

A GLS-nél van most egy belső szabályzat, hogy ha kiteszi a lábát az autóból, akkor már kötelező felvenni a maszkot. Ha nem teszi és felnyomja valaki, akkor levonnak a fizetéséből. Tehát rajta biztosan lesz.


Szerintem vedd fel te is, abból baj nem lehet.

2020. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Igen, érdemes lenne, én felvenném.
2020. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Mindig felveszem a maszkot, ha futárral találkozom. Mindkettőnk érdekében.
2020. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
Ide legalább heti 1x de inkább 2x jön futár, főleg dpd de Gls is szokott. Soha senkin nem szokott maszk lenni, rajtam se és rajtuk se.
2020. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
Én mondtam a telefonban a futárnak,hogy covidos vagyok,és csak tegye le az ajtó elé.Direkt kifizettem neten.Így amikor hallottam,hogy elmegy,bevettem a csomagot.
2020. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!