Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek mi volt a legrosszabb...

Veletek mi volt a legrosszabb dolog amit a lányok leszólításánál történt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kollégiumi buliba mentem el egyszer egy haveromhoz, ahol volt egy nagyon csinos lány, aki flörtölt velem. Legalábbis nekem nagyon úgy tűnt, mert bármit mondtam, érdekelte, és végig mosolygott. Aztán egy ponton az egyik fiú barátja finom utalásként kérdezett valami olyasmit, hogy "na, és a BARÁTODDAL mi újság?", de a lány kb. legyintett rá, elhessegette a kérdést. Később a tánctéren közel kerültünk egymáshoz, próbáltam rányomulni, mire súgott valamit az egyik barátnőjének, aki odahajolt hozzám, közölte, hogy tök aranyos vagyok, meg minden, de a csajnak van egy boldog párkapcsolata.


Ez engem eléggé bosszantott, mert utálom a szűzk*rvákat, szerintem egy lány, ha nem akar semmit egy fiútól, akkor ne incselkedjen vele. Mondtam a lánynak, hogy ezt a ő is nyugodtan megmondhatja nekem, nem kell "ügyvédként" felkérnie a barátnőjét, aki közölte, hogy távozzak. Mondtam neki, hogy nem megyek sehova, menjenek ők el, elég nagy a tánctér. Bocs, de hogy jön ő ahhoz, hogy engem elküldjön? Erre meglökött, erre én is meglöktem. Na, itt egy kicsit megállt benne az ütő, láttam, hogy erre nem számított. Persze hirtelen ott termett a semmiből vagy három fiú, akik kitoloncoltak, úgyhogy ennyiben maradt a dolog.


Nem vagyok büszke rá, hogy lökdösődtem egy lánnyal, ugyanakkor kimondhatatlanul irritál, ahogy a nők néha visszaélnek a "gyengébbik nem" státusszal együtt járó erőfölényükkel. Arra gondolok, hogy ha egy férfi és egy nő elkezd veszekedni BÁRMIN, a körülöttük levők MINDIG azt fogják feltételezni, hogy a férfi az agresszor és a nő pártjára állnak, teljesen mindegy, hogy kinek van igaza. Egy jó csaj gyakorlatilag bárkit eltakaríttathat az útjából egy szórakozóhelyen, mivel mindenki el fogja neki hinni, ha azt mondja a körülötte állóknak, hogy az illető taperolta. Hasonlóan irritál az is, amikor egy lány úgy kéreti magát, hogy van valakije, utána pedig annyi sincs benne, hogy ezt személyesen közölje velem.

2020. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

En irok a srac nevèben mert lany vagyok.

Szoval volt egy aranyos srac en meg egy balfék bena csaj. Azaz nem mertem mondani sem hogy nekem ö nem tetszik, hanem udvarias stb maradtam vele, es a randira sem mertem nemet mondani. Nem tudtam mit mondjak hogy mondjak. Nem akartam megbantani sem mert tenyleg aranyos meg minden.

En meg full tapasztalatlan voltam.


Igy segitséget kértem a randira menve féluton ezen görcsökkel mert pont jött egy c.haver sràc haverom, igy pont neki öntöttem ki az ilyen sziu mizu kérdésère..

Erre ö csak annyit mondott nekem válaszul, "segitek neked! ott leszek melletted! hol a sràc?"


Nagy naivan megérkeztem hat igy többedmagammal a randira..


A haverom azzal kezdte hogy mint egy felböszült àllat neki esett a sràcnak, hogy "mondjad csak mit akarsz a feleségemtöl??itt àllok nekem mondjad a szemembe kisapàm!"

Meg hasonlok..kb fenyegetö magatartàs, hogy egy rossz szot is ha szol, helyböl leüti.

A sràc csendesen rebegett vmit es elment.

En meg elvoltam hülve.

Hat nem igy képzeltem a dolgot az biztos..



De ennek megvolt a maga jo oldala is. Amikor kesöbb egy exem aljasul le akart járatni, a hàtam mögött amiröl nem is tudtam, erre 10 en mentek rà, hogy szétverik miattam.

Meg sem tudtam volna, az ex mondta hogy en joban vagyok ilyenekkel? Mert engem védenek be..


Igazàbol csak gyerekkori spanjaim amugy. Kellett nekem egy kis idö felnöni. En folyamat mindenen csak pislogtam.

2020. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hogy volt akit nem szólítottam le. És őszintén, hidd el, hidd el, ez a legrosszabb ami valaha történhet veled.
2020. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabbnak nem mondanám, mert egyébként se szoktam soha leszólítani őket, de viszont kicsit irritáló volt az, amikor kértem ki a sörömet, és volt valami vicces kis szitu körülöttem a tömegben, amire csak úgy a vakvilágba ellőttem a menetrendszerű szar poénomat a bajszom alól, mire egy ott álló lány már tolta is elő a semmiből nekem a “leszbikus vagyok”-című mondatot.


De általában békésen telnek a bulik pont ezért. Én nem zaklatom őket, úgyis van elég, aki szólítgatja őket a bulin, és ők se mennek az idegeimre.


Egy pár sör, esetleg egy jó cigi elrepül, és ennyi.


Ja, meg volt egy olyan este, amikor két lánnyal beszélgettem a buddha beachen, és egész jó fejnek tűntek, aztán valami nagyon paraszt módon lekoptattak, de már nem emlékszem, pontosan hogy volt, a biztonsági őrök természetesen el akartak verni, mert miért ne. A rossz emlékek hamar kifakulnak szerencsére.


Ezen kívül más nem volt.


Sok sikert, és hajrá.


Szerintem nem kell túlbonyolítanod, úgyis van köztük legalább 20-25 százalék, aki jó fej, És nem lesz bunkó, ha csak nem Te vagy aznap már a sokadik a sorban, aki bepróbálkozik.

Nekik aztán persze lesz egy jelentős részük, aki majd beleszövi az első pár mondatba, hogy “a barátja” akármi.


Legalábbis nekem anno, amikor még megpróbáltam néha a szóba elegyedést, általában ez volt a második harmadik mondat.


Egy jó zene a fülesbe, egy nyugodt sarok, és elücsörgök egy darabig, amíg haza nem visz az utam.

2020. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csajok 90-95 százalékának olyan srácok kellenek,akik Lamborghini-vel lófrálnak.
2020. dec. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Ha az Ötkert -be és hasonló helyekre mész csajozni, ahol csak kurvák vannak, ne csodálkozz, ha elsősorban az anyagi erények számítanak. Én sosem fogtam még ki pénzéhes nőket, mert eleve kerülöm az olyan környezetet, ahol ezek tenyésznek.
2020. dec. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz a kérdésre nem tudok választ adni, de szeretnék annyit elárulni, hogy manapság rengeteg olyat hallani, hogy egy fiú így-úgy befüvezi a lányt, másnap meg ki tudja hol ébred, stb. A (normális) lányok többsége ezért koptatja le a fiúkat, mert nem ismeri az illetőt, nem lehet tudni mit akar kezdeni vele. Én elhiszem, hogy vannak normális fiúk is, de sajnos nincs a homlokukra írva, hogy normális fiú vagyok és nem akarok veled semmi rosszat tenni, vagy ha egy hülye fasz, aki így próbálja meg elcsábítani a lányokat, az is elmondhatja ezt magáról, szóval szerintem egy buliban nem a legjobb ismerkedni. Általában mindig ezekbe fut bele az ember.


Egy lány, aki nem egyszer, nem kétszer hajtott el egy csávót, hiába volt szingli

Bár igaz, a többségük idióta volt

2021. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ui. Bocsánat, de ez csak így kibukott a számból, elhiszem hogy vannak ilyen lányok és felidegesítenek titeket, de kicsit a normális lányok szemszögéből is nézzétek ezt
2021. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8. Abszolút.


Az ismerkedős normális fiúk is szoktak szomorkodni néha itt-ott, hogy ők normálisak, a lány is, és mégsem jön össze a lány.


Pedig olyankor nincs semmi gond, hisz nem az abnormalitással van a gond.


Lehet, pont úgy adódott, hogy van még másik három normális is.


Ilyen az élet.


Annyi szép dolog van az életben, és már nem sokáig, mert pusztul minden, és kb. nem tudunk beleszólni.


Szépek a fák, a bokrok, a virágok, egy hangya, egy légy, a naplemente még mindig jobb bármely netflix sorozatnál, az, hogy bármelyik állattal vagy növénnyel, vagy tájjal tudunk kapcsolódni, legalább tudomásul venni egymás létezését.


Miért pont egy bennünket például levegőnek néző ember miatt kéne szomorkodnunk, vagy hasonló.


Nem mindenki gondolkodik úgy, mint mi.

2021. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!