Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdődik az év legrosszabb...

Kezdődik az év legrosszabb időszaka - A korán sötétedés, a hideg, a depresszív, visszateszítő, életerő elszívó kinti hangulat, a kopárság. Ki hogyan bírja ki a következő óraátállításig, amikor végre ismét sokáig van világos, süt a nap?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 16:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Visszateszítő = visszataszító
2020. okt. 25. 16:56
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Sokáig kellene bírni, ugyanis soha többé nem lesz óraátállítás.
2020. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ez nem depresszív. Nem vagyok kis nyomi, akinek a fénytől függ a kedve.
2020. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, még simán megjöhet az emberek esze és voksolhatnak arra, hogy télen ne kelljen 4-kor lámpát kapcsolni, nyáron pedig ne sötétedjen már 8-kor. Csak az antiszocális emberek és a lúzerek szeretik ezt a korán sötétedős, korán napkelős idiótaságot.
2020. okt. 25. 16:58
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, hogy te nyafogsz miatta, aztán azokat lúzerezed le, akiknek meg semmi bajuk az egésszel.
2020. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem ez volt az utolsó óraátállítás hivatalosan. Meg van remény :)


Néha az az érzésem, hogy a téli idoszamitasra voksolók között elég sokan csak annak orulnek hogy a "sok jókedvű köcsög legalább most nem tudja kint jolerezni magát" :D


Amúgy meg jön a karácsony kis fény az év végén, majd a január februárra gyujtsd az energiát!

2020. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
nem, csak az antiszociális és lúzer emberek hisztiznek ilyen természetes dolgokon, mint a naplemente. az értelmes emberek, akik nem szeretnek sötétben kuksolni (pl én) azok vesznek lámpákat, cuki hangulatvilágítást, szép színeket, és bekuckóznak valami meleg itallal, miután kicsukták a kinti sötétséget :)
2020. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

én kifejezetten szeretem ezt az időszakot. imádom 4-5 felé sötétben sétálni, átfagyni, majd utána bemenni a meleg lakásba, és inni egy jó forró teát. véleményem szerint kevés felemelőbb érzés van. ráadásul most jön advent, és ha lehunyom a szemem, akkor érzem a finom karácsonyi illatokat, látom a hideg levegőtől fehéren látszódó leheletet. egyszerűen olyan varázslatos az egész.

/megjegyzés: hivatalosan nem ez volt az utolsó óraátállítás, nem született róla egyelőre hivatalos döntés /

2020. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Ez a kedvenc időszakom!
2020. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
A felsoroltakkal semmi gondom nem lenne, a karácsonyi őrület nem kellene csak bele. De azért a 22-25 fok közötti időjárást bírom legjobban
2020. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!