Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékeink, amelyek örökre...

Emlékeink, amelyek örökre megmaradnak! Neked mi a legrosszabb, legjobb emléked?

Figyelt kérdés

Mi volt az első olyan rossz emléked, amire még most is emlékszel?

És mi a legjobb emléked, amire szívesen vissza emlékszel?



2020. okt. 16. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö rossz amikor anya beharangozta hogy apa is eljött értem az oviba, en vegigszaladtam mindenhol öt keresve közben a kocsiban ült csak.(apám mindig is lesz.rt hanyagolt, ez volt az elsö élményem a legrosszabb, amire vissza tudok emlékezni) vagy pl olyanok hogy totál egyedül jatszom a homokozoban, egyszer felnéztem, láttam apa pedig a kistesom pesztralja es jatszottam tovabb csendben egyedül. Ez akkor még nem vágott ott mellbe, de visszagondolva, ez jellemzö volt mindig is.


Legjobb mikor életemben elöször elmehettem suli utan találkozni a barataimmal, és "megcsapott" a totális szabadsàg és gondtalan önfeledt boldogsàg "szele". Nagyokat kacagtunk, mindenhova sétáltunk, soha nem ismertem még elötte ezt az akkor nekem még különleges érzést.

2020. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az én legrosszabb emlékem,egy filmből van... nem emlékszem a címerér, de arról szólt, hogy 4 gyerek egy bevásárlókocsit legurított egy lépcsőn és meghalt egy ember. Nevelőintézetbe kerültek és megerőszakolták őket. Egy pap volt a barátjuk. Bred Pitt játszott benne. Jó régi film.

Minden esetre bennem, akkor tudatosult,(gyerekként) hogy nem csak a nőket tudják megerőszakolni..és hogy milyen "beteg" emberek vannak. Milyen emberi sorsok vannak...:(

A jó élményeim (mint szerintem sokaknak) a gyerekeim születése, de leginkább az mikor először mondták, hogy szeretlek ill. átölelték a nyakam...azok a legjobb dolgok (számomra) a világon!!!:)41/N

2020. okt. 16. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

*vagy a hisztim

Volt egy ejszaka kisiskolàs lehettem amikor egyszer a szüleimmel akartam aludni. Nem engedték. Faradt nyügös is voltam kerekedett egy hatalmas hiszti az egeszböl. Erre apa felkapott befogta a szàm es az orrom is es ugy vitt át a kisszobamba az àgyba.utközben ami nekem irdatlan hosszu volt nem kaptam levegöt semmit nem tudtam tenni azt hitten meg fogok fulladni. Letett az àgyba elengedett es le voltam sokkolodva es ugy aludtam el.

1.voltam

2020. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát mit mondjak...nem jók ezek az élmények! Nagyon sajnálom!

Köszönöm, hogy leírtad, remélem neked is segít kicsit, hogy leírtad!

2020. okt. 16. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy konkrétan az első-e, de az egyik első, amikor mamáéknál játszottam, ott volt még a dédimamám is, papám is, nagyon szerettem velük lenni, külön világ volt a világban. Sokkal, de sokkal jobban éreztem magam náluk, mint a szüleimnél, akikhez valamiért már gyerekként sem tudtam érzelmileg igazán közel kerülni.


A legrosszabb pdig egy rémálom, ahol anyám szeme világítani tudott, volt, hogy vörösen, az emberek pedig féltek tőle és le akarták vadászni. Próbáltam álmomban figyelmeztetni, de ő nem hitt nekem, nevetett, és direkt neveteve világított tovább vörösen a szemével. Hihetetlenül elvont és ijesztő álmaim voltak nagyon sokáig, és pechemre nem volt jellemző, hogy felriadjak belőlük, tehát ha rémálmom volt, azt bizony végigálmodtam zömmel...

2020. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*pedig
2020. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(pokoli lecke a film címe)


Az első rossz, ovis lehettem és a mesében volt egy patkány, annyira féltem tőle hogy mindent lerámoltam a szekrény egyik polcáról és bemásztam


Jóra nem emlékszem

Őszintén szólva alig vannak emlékeim

2020. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!