Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Este...

Miért csinálják ezt? Este bőgetni a retküket.

Figyelt kérdés

Egy viszonylag kisvárosban lakom, amiben van egy nagy Tesco.

Minden egyes áldott este legalább 50 gyerek(15-20 éves) gangel kisebb csoportokban ilyen-olyan autókkal a Tesco parkolójában.

Az a napi menetrend, hogy kinn állnak a hidegben, dumálnak, néha érkezik/elmegy egy autó közülük és ennyi.

Jó sokszor bőgetik a motort.


De ez mire jó?


Péniszimplantátum a kis farkukhoz? Kevés fizetés? Alacsony magasság? Nagyon max OKJ-s végzetség?


Valamit kompenzálnak vele, de most őszintén, minek?

Van ott pár ilyen tinir*banc, de nem hiszem, hogy ők lennének az indok.



2020. nov. 15. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Amint tudod kovid miatt nem tudnak kocsmába menni meg szórakozni így inkább kitalálnak valami mást mert kijárási tilalom van. akkor autókáznak a tesco nál. Bár ez van . nem tehetsz semmit se.
2020. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

" Péniszimplantátum a kis farkukhoz?"

Ez hogy jött ide?🤣

2020. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
2#: én értem, igaza van a kérdezőnek: "nagyon" fontos, "értelmes" ez a hobbi.
2020. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Rendőrség!...úgy tudom, hogy van valami vírus, ami miatt gyülekezési, illetve este 8-tól kijárási tilalom van.

Azért azt ne felejtsd, hogy te is voltál fiatal és nem voltál hónapszámra bezárva vírus miatt! Nem könnyű nekik.

2020. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem a vírus óta van, folyamatosan fenn álló probléma évek óta.


#2 Úgy, hogy valamit kompenzálnak. Ezek 90%-ból fiúkból álló csoportok. A férfiaknál komoly kisebbségi komplexius a kis pénisz. Ezért gondoltam, hogy ezt kompenzálhatják vele. 🤷

2020. nov. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!