Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora téma ez a...

Miért lett ekkora téma ez a ValóVilágos kiscsaj, mikor a legtöbb 18 éves csaj ugyanezt csinálja, csak azok nem tálalják ki ezt így az egész országnak?

Figyelt kérdés

Úgy csinál mindenki, mintha ez valami nagyon egyedi, kirívó eset lenne, holott rengeteg ilyen lány van, volt és lesz is.

Miért kell úgy tenni, mintha soha nem hallottunk volna ilyenről, és most jól ledöbbenünk?


[link]



2020. nov. 18. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Tudom, hogy a "vesztes" típusú férfiak előszeretettel hangsúlyozzák az ellenkezőjét, de a legtöbb 18 éves lány nem ilyen.

Én legalábbis a jó kinézetű, rendes családi hátterű, egyetemre készülő lányokra gondolok.

2020. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Hát ugye attól függ hogy milyen körökben mozog az ember. Nekem megdöbbentő, de én nem olyan körökben mozgok ahol ez normális és elfogadható életvitel.

Van akinek meg tök természetes 🤷‍♀️

2020. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem csinálja ezt a legtöbb 18 éves. Persze vannak ilyenek, én is ismertem/ismerek ilyet is. Őket jobban megjegyzik, mert kirívó. A normálisabb viselkedésre nyilván senki sem tesz megjegyzéseket :)
2020. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb csinos 18 éves lány vagy el sem vesztette, vagy 1-2 barátja volt, akivel szeretkezett.

Bulizni 1-2-3 hetente járnak, miért ne tennék?

Többnyire a továbbtanulás és nem a VV foglalkoztatja őket.


Persze tudom, azok a férfiak, akik nem kapnak nőt, az ellenkezőjét állítják, csak azt nem értem, hogyha szerintük 12-től (igen, ezt is sok hülye elhiszi és hangoztatja...) 60 éves korukig csak buliznak és szexelnek, akkor nekik hogy a fenébe nem jut... :D

2020. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Akkora téma nem lehet, most hallok róla először. Meg aztán ha nem ilyen (vagy nem ilyeneket állít magáról) akkor be se válogatják, nem igaz?
2020. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert aki nagyobb közönség előtt kitálalja a magánéletét, arról tágabb körben lehet beszélgetni. Aki nem tálalja ki az egész országnak/világnak, azt max a közeli ismerősei tudják kibeszélni. Aki meg celeb, azt sokkal többen ismerik, tehát többen is beszélnek róla.
2020. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
szégyelleném magam ha az én lányomat így kéne viszontlátnom a tvben...
2020. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A Gina rajta is túltesz. Az volt a legdurvább mikor azt mondta egy szál csöcsben a jakuzziban, hogy "Édesanyám, ha ezt nézed, azt üzenem hogy b. meg, ez a való világ"

Megint sikerült a társadalom söpredékét összegereblyézni 😄

Az embernek szekunderszégyenérzete van tőlük.

2020. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Az nem többség, akikről te beszélsz, kérdező. Úgyhogy itt el is vérzett a dolog.
2020. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
MOndjuk mert a szexel bármit el lehet adni, és mi volna ehhez az ideálisabb mint egy 18 éves csaj? Na ennyi a lényege, hogy miért pont ezt hangsúlyozzák ki és nem azt, hogy miként tud főzni vagy mi a hobbija stb.
2020. nov. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!