Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőm belinkeli, hogy...

A barátnőm belinkeli, hogy milyen ajándékot kér Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ez csak szerintem gázos? Jóban vagyunk, de nem öribarik. Valahogy nekem ez nagyon furcsán jött le...
2020. nov. 20. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Gáz igen
2020. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Gáz.
2020. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Egy másik kérdező meg pont azt nehezményezi, hogy semmi tippet nem ad neki a barátnője...


Cseréljetek barátnőt! :-D

2020. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért a kontextust is látni kéne, hogy ez egy 3000 forintos kis vicces valami, s gyakorlatilag hülyéskedik, vagy pofátlanságba ment-e át.
2020. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Én örülnék ha a barátaim és a családom ennyire megkönnyítené a dolgom 🤷‍♀️

Én szeretem megkérdezni hogy kinek mire van szüksége, hogy tuti ne valami számukra használhatatlan vackot kapjanak, de senki nem tud mondani semmit, mert megvan mindenük.

2020. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Megbeszéltétek, hogy megajándékozzátok egymást?

Mi például barátnőmmel nem szoktunk ajándékozni semmilyen alkalomra egymásnak.

Előbb tisztázzátok, hogy akkor ezt bevezetitek-e mint szokást és utána annak függvényében döntsetek, hogy milyen értékben, és hogy lehet-e tippet adni a másiknak.

2020. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a családban régesrégóta vannak kívánságlisták...

Szerintem nincs ebben semmi rossz.


Nincs csalódás, és az ajándékozók dolga is egyszerűbb.

2020. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Ha amúgy is vesztek egymásnak ajándékot, akkor pont, hogy nem gáz. Én örülök, ha barátaim meg merik mondani mit szeretnének, minthogy hónpokig törhessem a fejem, hogy milyen kétszázadik kacatot ajándékozzak nekik, ami persze "egyedi, és személyre szabott, és hasznos".

Neked nem kell sokat agyalnod rajta, ő örülni fog neki, mi akkor a gond? Mutass neki te is valamit, hogy mit szeretnél!

2020. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéltük, de egy 20.000 Ft-os nyakláncot küldött... Szerintem ez pofátlanság, valahogy nem tudom hova tenni az egészet.
2020. nov. 20. 14:14
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Milyen anyagi körülmények között él? Lehet, hogy nem pofátlanságnak szánta, csak neki tök természetes, hogy mindenki húszezer forintot kifizet bármire farzsebből. Linkelj neki te is valamit ebben az értékben és várd meg, mit szól. :D
2020. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!