Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szemüvegesek, hogy bírjátok a...

Szemüvegesek, hogy bírjátok a maszkviselést?

Figyelt kérdés
Én nehezen, mert mindig bepárásodik a szemüvegem orvosi maszkban. Nem csak akkor, ha hidegről melegre megyek be, hanem majdnem mindig. Elég kellemetlen percenként törölgetni a párát a szemüvegemről. Mivel nem látok semmit ha párás. Azt a fém ki izét ráhajlítottam az orromra, de ugyanúgy bemegy a szemüvegem alatt a pára. Az ffp3-ast próbáltam, és abban meg alig kapok levegőt, és méginkább nem lehet a szemüveg alá elhelyezni. Még a textilmaszkra gondoltam. Ha valakinek van olyan, és szeműveges, annak mik a tapasztalatai vele?

2020. nov. 20. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én kontaktlencsére váltottam. Azzal nincs ilyen gond. Én nem találtam olyan maszkot, aminél ez ne lett volna probléma.
2020. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is sokkal többször viselek most lencsét, mint korábban. Pedig van úgy, hogy valahogy eltalálom a fém ízének a pontos hajtogatását, hogy felfelé ne jöjjön ki levegő, de ez nagyon ritka.
2020. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem okoz gondot, sőt, örülök is a szemüvegnek, mert rögtön jelzi, ha nem illeszkedik rendesen a maszk. Amint megigazítom, már nem párásodik.
2020. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. Nem huzom ra az orromra es kesz. Lehet h felelotlen vagyok de leszarom, mashogy semmit nem latok.
2020. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Húzd feljebb a maszkot és a szemüveget tedd rá. Úgy nem párásodik.
2020. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

A 3-as jól leírta.

Ha bepárásodik, egyből megigazítom úgy, hogy a lencséim alsó részét rányomom kellően a maszk felső szélére, utána már nem párásodik. Kontaktlencsém nincs.

2020. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is így szoktam használni ahogy #5 mondja. Icipicit feljebb húzom mint szoktam, és ráhúzom minél szorosabban a szemüveget, és akkor nem párásodik be ^^
2020. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkoztam, hogy csinálok a maszk aljára valami "távtartót" hogy lefelé az államnál legyen rés és ki tudjon szellőzni a levegő, ne felfelé áramoljon a szemüvegem felé.
2020. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
(Jaja, 5-ös is jó leírta meg 7-es is. Amikor elküldtem, még nem láttam az 5-ös válaszát, azért írtam csak 3. válaszolót. 6-os voltam.)
2020. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is felhúzom a (mrrevítő drótos) maszkot, és arra teszem rá a szemüveget. Ezen kívül, mielőtt elmegyek otthonról, befújom a szemüveget egy tisztító-páramentesítő spray-vel, és szárazra törlöm. Ez a kettő együtt kiválóan működik.
2020. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!