Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek furcsa...

Van itt olyan akinek furcsa szokásai vannak?

Figyelt kérdés

Itt olyanra is gondolok hogy valami amit ismételsz egyfolytába de nem tudod miért

Vagy pl egyszerűen olyat csinálsz ami neked természetes de másoknak talán nem az...pl a sorozatbéli karakterekhez beszélni. (a laptophoz)Persze én sose csinálom ezt...🙄



2020. nov. 21. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Képes vagyok fésülködni utca közepén, metroban buszon mindnenhol mert nem bírom elviselni ha a hajam nem úgy áll ahogy akarom.

Meg van miért ismerem a traumáimat(molesztálás) és magamban ezt fel is dolgoztam de ez megmaradt kényszeresen

2020. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
válaszolgatok itt gyakorin a fura kérdésekre.. mostanában elég gyakori szokásom
2020. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én szoktam karakterekhez beszélni sőt...néha ha nagyon rá kattanok valamire fel veszem az adott karakter személyiségét.
2020. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj ne tudjátok meg én, hogyan nézek ki amikor animét nézek😂(anime fan vagyok)

Istenem annyit szoktam beszélni hozzájuk...már mint nem is tudom mikor volt olyan, hogy egy rész alatt megse szólaltam volna...

Aztán még van jó pár furcsa szokásom nekem is...

2020. nov. 21. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
" 4/4 A kérdező kommentje: Jaj ne tudjátok meg én, hogyan nézek ki ...." Rendben, de akkor el ne meséld!!!:-)
2020. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5.sem èrti a kifejezéseket hogy valojaban mit jelent es àtvitten is érteni kéne dolgokat :D

Egy rakat hasonlo van amit nem szoszerint kell venni mert mást jelent valojaban.


Nekem amugy max annyi rossz szokasom van hogy keptelen vagyok vmit ugy megnezni hogy közben nem jarkalok jövök megyek neha hanem orakig ehygelyben lenni

2020. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tourettes vagyok. Gondolhatod...
2020. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször ellenőrzöm, hogy bezártam-e az ajtót.
2020. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoktam a szobában sétálni körbe-körbe. Pl zenehallgatás, facebookozás, Gyakorizás közben.
2020. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a sorozatgyilkosokról szóló filmeket szeretem,és sajnos néha én is felveszem a karakterüket!😏
2020. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!