Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is vannak ilyen furcsa...

Nektek is vannak ilyen furcsa étkezési szokásaitok?

Figyelt kérdés

Én szeretem a kisperecet nutellával :D


Ha nektek is vannak ilyenek azt írjátok le, kíváncsi vagyok rá :D


2016. nov. 8. 20:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
[link] Itthon ilyen pózban eszek.
2016. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én palacsintába imádom a kakaós tejfölt :D

A vicc, hogy még kisgyerekként csak szívatni próbáltuk egymást haverokkal, hogy hülyeségeket kentünk a palacsintába (csípős mustárt, paradicsomszószt, stb), és ki meri úgy megenni. De ez a tejfölös megoldás még aránylag enyhének tűnt, úgyhogy ezt bevállaltam, aztán meglepődve tapasztaltam hogy még ízlik is :D

De senkit nem tudtam még rávenni hogy megkóstolja, pedig szerintem tényleg finom...

2016. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem nincs max annyi hogy nálam nem számít hogy egy pörkölt után csokit egyek tehát mindent megeszek egymás után.A barátom tesója csinálja azt hogy a kolbászt mézzel eszi.Nem tudom hogy ez mennyire fura,mennyire nem de nagyon gusztustalan szerintem
2016. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
XD tényleg? :O
2016. nov. 8. 20:48
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi! :D


A kolbász mézzel se rossz :D


Amit én még szeretek és gyakran eszek az a bundáskenyér baracklekvárral, ami nekem az egyik kedvenc kajám, unokatesóm mutata meg egyszer :D

2016. nov. 8. 20:49
 6/30 anonim ***** válasza:
A volt szobatársam chipset rakott a szendvicsébe. Nekem az volt furcsa.
2016. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én a rántottát lekvárral szeretem, főleg birsalma- vagy csipkebogyólekvárral. Még gyerekkoromban próbáltam ki poénból, és 30 éve így eszem.
2016. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem rossz :D


Jöhetnek még

2016. nov. 8. 21:05
 9/30 anonim ***** válasza:

Tojásos nokedli tejföllel - a párom szerint furcsa. Az anyja a Bolognai spagettit is tejföllel eszi, na az a fura.

Burger King sültkrumpli a vaníliás fagyijukkal - csak így eszem meg őket, gofri íze lesz.

A palacsintát úgy eszem, hogy megkenem vastagon Nutellával majd beledobok egy egész banánt egyben és feltekerem köré a palacsintát :)

Amúgy kb mindenbe és mindenre kukoricát teszek, mert imádom.

Valamint a párom itt súgja, hogy szerinte az se normális, hogy szinte mindent villával eszek (utálom a kanalakat), még a pörköltet is.

2016. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Az anyja a Bolognai spagettit is tejföllel eszi, na az a fura."

Na, ez is érdekes, nálunk a tágabb családi körben is mindenki tejföllel eszi, eszembe se jutott anélkül enni. De a tejfölös tojásos nokedli ínycsiklandónak hangzik, lehet ki is próbálom :)

2016. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!