Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utoljára mikor, és miért...

Utoljára mikor, és miért tudtál más valaki örömének/sikerének szívből örülni?

Figyelt kérdés
Az én fejemben az van, hogy igazából mindenki magával van elfoglalva, és ha valami nagy dolog történik velem, akkor persze kapok udvarias gratulációkat, de valójában másokat nem igazán érdekel. Szerintem ez mindenkivel így van, de cáfoljatok meg, hozzatok példákat mikor igazan örültetek valaki másnak.
2020. nov. 22. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Mindig tudok örülni.

Egyébként érdekes h pont emiatt van annyi áldozat és mártir, mert ott állandó a figyelem, a siker meg aha aha jóvanfiam ügyesvótá mehetsz a dolgodra.

2020. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Sosem örülök hacsak nem szolgálja az én célomat. Mindenki ilyen.
2020. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan a sajat sikeremnek jobban orulok, de azert van nehany ember, akik kozel allnak hozzam annyira (1-2 rokon akit szeretek + baratok), hogy az o sikereiknek is tudjak oszinten orulni.
2020. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kaphatok konkrét példát?
2020. nov. 22. 09:10
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Megveszi a 3. autóját és jön mesélni milyen jó, együtt tudok vele örülni, hiába közben én meg azt számolom, hol a legolcsóbb a kenyér mert van 500ft-om jövőhétre.
2020. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az egyik legjobb haveromnak barátnője lett egy 2 hónapja 😊 nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de én tökre örülök nekik 😊

20/F

2020. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
attól hogy neki jobb , nekem miért kellene hogy rosszabb legyen? inkább örülök neki , itt kezdődik az egészséges felfogás.
2020. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem eddig leginkabb csak videok miatt ereztem azt az igazi felhötlen örömet, amik a legjobban megfognak azok a meglepetés eljegyzések amikor Valoban nem is sejtette a làny.


Pl amikor a csaj szobalany volt vmi a szallodaban, a srac meg titokban kivette az egyik szobàt, es elökeszitett vmi zenét is etc a lànykéréshez,a csaj jött be klmotosan takaritani a felmosoval :D, ahogy meglàtta mi várta es ahogy a sràc nyakàba ugrott, johogy meg nem könnyeztem :D


Azon hogy az életben minek örültem igy es ennyire, ami màs sikere, még gondolkodom

2020. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem rémlik hogy lett volna ilyen. Még is mi közöm van nekem más sikeréhez, hogy örüljek neki, ha nekem semmi hasznom nem származik belőle?
2020. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

De valójában másokat nem igazán érdekel. Ez szerintem is így van. Számomra teljesen semleges mások sikere vagy éppen sikertelensége.

Szerintem az sokkal fontosabb hogy ne irigykedjen valaki a másik sikereire. Örül vagy sem lényegtelen. Szerintem.

2020. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!