Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utoljára mikor, és miért...

Utoljára mikor, és miért tudtál más valaki örömének/sikerének szívből örülni?

Figyelt kérdés
Az én fejemben az van, hogy igazából mindenki magával van elfoglalva, és ha valami nagy dolog történik velem, akkor persze kapok udvarias gratulációkat, de valójában másokat nem igazán érdekel. Szerintem ez mindenkivel így van, de cáfoljatok meg, hozzatok példákat mikor igazan örültetek valaki másnak.
2020. nov. 22. 08:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Az emberek nagy része még önmagának is hazudik amikor azt mondja szívből örül más sikereinek. Túl sok az álszent ember...
2020. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van utolsó, rengeteg az álszent képmutató. Mert milyen már megmondani egyértelmű kérdésre a nyilvánvalót vagy az igazságot. Áááá, azt nem. Meg hú, meg nahát, hogy lehet ilyet mondani? Kenegessük csak a kakit, csomagoljuk díszdobozba és ajándék lesz. Hát nem!
2020. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

8.vagyok

Itt a video

[link]



Eszembe jutott az életben mi volt aminek a legjobban örültem

Haveroknàl hasis volt(külföld), kocsival le kellett állni, rendörségi ellenörzés, zsebekböl kipakolni a kocsi tetejére, átkutatták a kocsit is zseblámpàval, es a török sràcnàl végig ott volt a cucc, kiszállàskor mikor a ruhàit àtnézték tapogatva a szàjàba vette :D, aztàn szondáztatàs elött "köhögött egyet a kezébe":D,a szonda tisztànak mutatta, beletette a zsebébe, a többi régi cdtartoban az ülésen, de atnézték a kesztyütartot, az ülés részeit, a cd tokot ami meg az orruk elött volt, azt nem es igy szoval folyamat vándorolt a a sràcnàl levö cucc mint a büvészeknél, aztàn elengedtek mindenkit hogy lehet menni tovàbb viszontlátásra :D

2020. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*aminek még a legjobban örültem
2020. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a threadet lehetne mutogatni egy "Miért tud rendkívül nyomorúságos lenni a magyarországi élet" kiállításon. Tényleg nem örültök annak, ha egy hajléktalan feje fölé végre tető kerül? Ha örökbe fogadnak egy árva gyereket? Ha egy szegény sorban felnőtt barátotoknak végre rendeződik az élete?
2020. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*bocsi ez màsik video volt asszem
2020. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2 hete, hogy valaki terhes lett, egyben szomorúság is, hogy csak barátok maradhatunk ezután...
2020. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ma beszéltem haverommal, akit megkérdezett a kedvenc podcastese, hogy nem akar e vendégbeszélő lenni az egyik epizódban, öröm volt hallgatni, hogy mennyire izgatott volt, és mennyire örült, hogy észrevette őt a podcast, amit már lassan két (?) éve követ😊😊
2020. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom nagyon jól teljesített egy zenei versenyen. Nem ő nyert, de nagyon ügyesen játszott, én ennek szívből örülök. Ill. annak, hogy barátaim lediplomáztak, különösen egy barátnőmre, akinek nagyon nehéz volt az egyetem, de mégis szépen záróvizsgázott.

Én meg azt hittem, hogy mindenki szívből örül a környezetében levő emberek sikereinek. Legalábbis én is így vagyok vele és kb. minden ismerősöm, barátom is.

2020. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!