Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed? Amióta nem...

Mi a véleményed? Amióta nem olvasom a bibliát jobban érzem magam

Figyelt kérdés
Amióta nem olvasom a bibliát jobban érzem magam. Hiszek Istenben Teremtő Mennyei Atyánkban, Hiszek Jézus Krisztusban Istennek Egyszülött Fiában a mi Urunkban és hiszek Szentlélekben,,,,, de tele van manipulációval a biblia hogy valaki hiába jó ember ha nem Jézussal jár a pokolba fog kerülni. Szerintem ez gàz. Olyan mintha Isten magához akarna lancolni csak tőle függj..... én úgy gondolom hiába ír a biblia ilyet , a nagyim véleménye szerint aki 71 éves azt mondja Isten csak annyit vár el hogy tiszteld a másikat, légy jó ember , viselkedj elj helyes ember módra,! De a bibliaban igen sok a manipulacio és a bűn.. mióta nem olvasom sokkal jobb a kedvem , szoktam imádkozni de jobb így hogy nem bibliazok mert lelki roncshoz vezet...
2020. nov. 24. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OK
2020. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon rafkós csávó vagy, töröltetted az eddigi kérdéseid?

A Pásztor mit mondott? Mondtad neki, hogy cseszel olvasni a könyvet?

2020. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne olvasd. Ha eddig olvastad, úgyis kened kívülről.
2020. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sose olvasom, és szuper jól vagyok. Meg még motorozok is. Gondolj bele milyen jól lennél, ha a nem olvasás mellé még te is motoroznál, csajoznál. Kánaán lenne! :)
2020. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a Bibliában van a manipuláció, hanem azokban a szektákban, akik telebeszélik félelemmel az emberek fejét, hogy oda járjanak.
2020. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!