Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Logitech g100s-ről miért...

A Logitech g100s-ről miért olyan jó a véleménye mindenkinek? Már a 2. leírást olvasom ahol lehúzzák. (az egér egyik fele szuper minőségi dolgok, másik fele hulladék? )

Figyelt kérdés

Ráadásul külön kiemeltem mindenhol hogy palm grip fogásos legyen, de állítólag ez túl alacsony hozzá, és az alakja sem a legjobb hozzá.


10 k alatt kerestem, ennyire pocsék lenne a középkategória egerekben is? Eddig trust gxt 25-öm volt 5000-ért és a lehető legjobb volt, 3 évig bírta, tegnap ment tönkre. A fogása eszméletelen jó volt.


Nincsen ugyanolyan fogású egér több dpi-vel, jobb szenzorral, stb? Ha már venni kell egeret akkor lehetne jobb is, de ha nincs jobb a jó kis trustnál akkor maximum veszek egy másikat....


Tehát mégegyszer : Egy olyan egeret keresek ami abszolút palm grip-es, jobb kézhez, lehetőleg 2000+ dpi-vel és jó szenzorral (a logitech g100s jó lenne de a fogása....) (( tehát nekem egy olyan g100s kell tulajdonképpen ami palm gripes, vagy egy jobb gxt 25-öt több dpi-vel , stb.))

Ja és nem kell 10 , 15, 20, gyorsgomb, de azért 3 kéne a dpi állító gombbal együtt.



2015. dec. 3. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az írja a véleményt, akinek olyanja van, és így a vagyoni hatás érvényesül, a magáét jobbnak tartja.
2015. dec. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A g100s igénytelen műanyagból készült, vacakok a kapcsolói, ócska a görgője, viszont a szenzora kiváló és az egér nagyon könnyű.

Jó palmos egerek sajna csak 10 ezer fölött vannak, úgy nagyjából a CM Storm Alcor-nál kezdődik a lista.

2015. dec. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!