Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Mit szólnátok ehez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit szólnátok ehez? (lányok véleményét is szivesen olvasom)

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki nagyon tetszik nekem. Én is bejövök neki. Már smároltunk párszor, és kapcsolat dolog is felmerült köztünk.

A srácnak külföldre kellett mennie(tobb honapra) így a kapcsolat kicsit megromlott koztunk.

Nemsokára hazajon,és majd látjuk egymast.

Mi lenne, ha egyszeruen odamennék hozzá,és megölelném,mondanám, hogy mennyire hiányzott nekem. És megcsókolnám. Örülne nekem? Annyira hiányzik már, és tudatni akarom vele, hogy nekem milyen fontos.

Szeretném,ha minden olyan lenne, mint régen. (olel engem, beszelgetunk hajnalokig, tarsasagban csak velemvan, mindenutt engem keres, velem akar lenni, azt akarom, hogy a kezem legyen a kezében... Mint azon a napon, mielott kulfoldre ment) lehetseges?


2017. márc. 17. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Közben beszéltetek? Mert _lehet_, hogy kiszeretett belőled, és akkor elég ciki, ha megcsókolod. Szerintem nagyon jó ötlet *-*
2017. márc. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább beszéljetek. Mivel megromlott a kapcsolat lehet hogy ő már továbblépett és van valakije, ne mond hogy nincs mert attol még hogy nem posztolgatja ki simán előfordulhat. Majd miután beszélgettetek kiderül hogy ő hogy áll kettőtökhöz.
2017. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!