Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "Köszönỡm szépen a befogadás...

A "Köszönỡm szépen a befogadást" típusú Facebook-os csoportposztok kiírói mire gondolnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tagja vagyok pár olyan csoportnak, amiben 4 posztból kb 3 ilyen, szóval a rendes tartalom a posztoknak csak a negyede...


Akik az ilyeneket kiírják, nem gondolnak arra, hogy ezzel csak szennyezik a csoportot? Senki se kíváncsi arra, hogy egy párezer fős csoportba épp kinek a jelentkezését fogadták el.



2020. nov. 25. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez az admin hibája, hogy kienged ilyen szarokat.
2020. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Mire gondolnak?

Mondjuk arra, hogy az illemnek megfelelően megköszönik azt, amit kaptak, még ha az csak egy csoporttagság is.

2020. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Van egy munkás csoport ahol akár 100 embert is betagelnek , hogy köszönjük a jelentkezést. Ott mindegyik megköszöni, az is agyfax a másik meg az amikor rózsás háttérrel "köszönöm, hogy tag lehettem" zavar, de ha nincs szabályba, hogy ne köszönd meg megfogjak köszönni. Én nem köszönöm meg.
2020. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, úgy látszik, hogy te se illemet, se jómodort nem tanultál. De még a háláról se hallottál soha.


Ha te kapsz valamit, akkor nem szoktad megköszönni?

2020. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egy Facebook csoporttagság mióta számit annak, hogy kapok valamit?

Ráadásul a sok köszöngetéssel a csoport eredeti célja háttérbe is szorul.


+ poén, hogy az egyik ilyen csoport Nyilvános csoport. Szóval a posztokat vagy a tagokat csatlakozás nélkül is látja az ilettő. De ő csatlakozik, majd mikor valaki elfogadja, kiír egy ilyet. Más posztja viszont nincs. Ennek meg mi értelme van?

2020. nov. 25. 12:47
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, nagyon szánalmas vagy és látom nincs más elfoglaltságod, csak ez, ha ilyenen jár az eszed.


"Egy Facebook csoporttagság mióta számit annak, hogy kapok valamit?"

Akkor az, hogy elfogadták a jelentkezésedet az olyan hűű..de természetes? Persze, az, de ettől függetlenül, aki ismeri az illemet, az megköszöni, hogy a csapat tagja lehet. Nem kötelező az adminnak elfogadnia a jelentkezésedet!


Egyébként nem tudom, hogy miért problémázol azon, hogy sokan megköszöni, hogy a tagjai lehetnek a csoportnak. Beléd se szorult egy kevés jóindulat, vagy hála se.

2020. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

"Mire gondolnak?"


Arra gondolnak, hogy megköszönik, hogy fel lettek véve egy csoportba, közösségbe. Ennyi.


Ha ez neked ekkora agyvérzést okoz, akkor húzd ki az internetet, kapcsold ki a gépet, ülj az ablakba és nézegesd inkább az eget.


Bár akkor meg az lesz a bajod, hogy miért kék az ég.

2020. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
4. 6. 7.: manapság már nem csak etikett, de Netikett is létezik. Pl: hiába a való életben köszönetet mondok, hogy tag lehetek valahol, az internet világában ezt nem kell megtennem, mert gázosítom a csoport tartalmát:) Mások a szabályok, ennyi.
2020. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért húzza le mindenki a kérdezőt?

Egyetértek, szerintem is rohadt idegesítő. Ennél már csak az jobb, mikor valami posztolt cikk alá kommentál gizi nénje, hogy “nagyon tetszett, köszönöm hogy elolvashattam” vagy a részvét nyilvánítás, amit nem is lát az, akinek szól ugyanis egy sokadik megosztott poszt alatt kívánja ....

Néha néha még vicces és elmegy, ha valaki ennyire suta, hogy nem tudja hogy nem kell ilyesmiket megköszöngetni az interneten. Nagyon idegesítő, mikor a nyugdíjasok egymást majmolják és folytatják a hülyeséget.

2020. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok csoportban ki is írják, kérik, hogy ne köszönd meg külön.
2020. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!