Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zárfeltörő szakembernek...

Zárfeltörő szakembernek hogyan igazolom, hogy enyém a lakás, vagy az autó?

Figyelt kérdés

Lakást lakcímkártyával, autót a papírjaival, oké... De mi van, ha mindkettő a lakásban / autóban van?


Tegyük föl beleesett a kocsikulcsom a szennyvízlefolyóba. Hívnom kell zárfeltörőt akik kinyitják. De mivel igazolom, hogy enyém az autó, ha a papírjai a kocsiban vannak?


Vagy egy lakás. Ha az összes papírom bent maradt a lakásban?


2020. nov. 26. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Utólag nem lehet?

Úgy értem, hogy fizeltsz, ő kinyitja, de ha nem mutatsz semmit, akkor nem tudja hívni a rendőrséget?

2020. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyitotta akkor szépen bemész és kihozod, megmutatod. Vagy kiveszed az autóból.
2020. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát ezaz, de ismerőssel volt más olyan helyzet, hogy nem tudta igazolni magát és nem nyitották ki a lakását. Akkor engem hívott, hogy mondjam meg, hogy tényleg ő lakik ott, de hát az semmit sem ért.

És nem nyitották ki neki.


Akkor kifúrtuk mi. réz zár volt, szétbarmoltuk annyira, hogy bejussunk. Egyből aznak elmentünk új zárat venni.


Szerintem is sokkal egyszerűbb az utólag rendőrt hív dolog...

2020. nov. 26. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem is sokkal egyszerűbb az utólag rendőrt hív dolog..."


Aha, addig a nemtulajdonos bemegy felkap valami értéket és elszalad, mire 20 perc múlva kiérnek a rendőrök. Szegény zárszakértő meg ottmarad mint frissen lett betörési bűnsegéd.


Totálisan meg tudom érteni a szakit amúgy. :D

2020. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4: Hát ja. akkor sz*rügy, ha nem tudod igazolni magad :(
2020. nov. 26. 15:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy mondok jobbat ugyan ez a forgatókönyv, zárszakértő rendőr kihív, de a kamutulajdonos nem lett meg, lopás megtörtént, de a zárszakértő meg a vállát vonogatja, hogy nem tudta visszatartani a kamutulajt, aztán meg ha leült az ügy ketten osztoznak a szajréból, mert ő is benne volt a buliba. Na?
2020. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6: Amúgy az ilyen szakik hogy vannak biztosítva? Oké, szakember meg minden, de hogyhogy legális?
2020. nov. 26. 15:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a saját ingatlanodba "betörni" vagy ez esetben mást megbízni ezzel nem illegális. (kivéve ha biztosítási csalás vagy valami hasonló illegális célból történik)
2020. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát sajátoddal azt csinálsz amit akarsz. Lásd: ismerősömékkel is kifúrtuk a zárat, mert ügyesen beleejtette a szennyvízcsatornába a kulcscsomóját.


De én a szakit kérdeztem. Hogy amit Ő csinál az hogyhogy legális? Hogyhogy legális maga a szakma?

2020. nov. 26. 15:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy ahogy autószerelőnek lenni is legális, miközben arra is használhatod a tudásod, hogy kilóméter órát manipulálj, és egy adásvételnél ezzel mást tévedésbe ejts.
2020. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!