Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb és legrosszabb...

Mi a legjobb és legrosszabb dolog, ami ebben az évben történt veled?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még az év folyamatban van, bármi lehet, de a pozitívat leírom:

A; Munkahelyet váltottam az éve elején, amit úm. beválasztottam, de sikerült visszamennem az eredeti helyemre. Ha ez nem történik meg, akkor pluszban a vírushelyzettel egybevéve totál bukta lett volna minden;

B; Talán emiatt, de a munkatársaimmal jobb lett a kapcsolatom.

2020. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Megtaláltam azt a szakmát, amit szerintem életem végéig csinálni akarok.

Legrosszabb: Szakított velem a barátnőm. Habár építő hatása volt, mégis úgy érzem, elvesztettem valami fontosat.

2020. nov. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2: És mi az a szakma? Én is azon tűnődöm egy ideje, mit kéne csinálnom, amiben örömömet lelem. Hátha kapok új ötletet.


Nekem a legjobb az volt idén, hogy évek után végre sikerült szakítani a barátnőmmel.


A legjobb pedig az volt, hogy miután pár hónap után nem bírta nélkülem, engedtem visszajönni, és rájöttem, hogy nekem is hiányzott. :)

2020. dec. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!