Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy december 31-én életetek legjobb és legrosszabb évét zártátok? Mi történt? Kifejted?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 16:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint egyszerre legjobb és legrosszabb :)
2019. dec. 31. 16:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan semleges. Ugyanolyan, mint a többi. De remélem jövőre sokkal jobb lesz.
2019. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%
Minden évben a legrosszabb évemet zárom, évről-évre rosszabb a helyzet. Nem fejtem ki.
2019. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3+1
2019. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy a legrosszabb, de a szokásosnál sokkal nehezebb évem volt. Sok minden történt, nem voltak nagy tragédiák, csak sok kisebb rossz szinte folyamatosan, egy nagyon nagy csalódással megfűszerezve. De a decemberem már nagyon ígéretesen alakult, teljesült egy régi nagy vágyam, szóval mondhatjuk, hogy jó is volt benne. 2020nak reményekkel telve vágok neki.
2019. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően semleges lenne. De mivel szilveszter így úgy érzem, hogy örülnöm és bulizni kén.

de mivel 35 fölött vagyok ez azért már kétes érzést vált ki belőlem. Mármint már nem izgat annyira az örömködés.

De mivel úgy érzem a párom viselkedéséből, hogy a kapcsolatom minden igyekezetem ellenére a végét járjrja, így valahogy nem örömömben iszom.

35N

2019. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semleges, de inkább a jobb év felé húz ez az évem szerencsére így összesítve.
2019. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, felvettek teljes állásba egy jó helyre tavasszal, nyáron befejeztem az államvizsgáimat, ősszel férjhez mentem és előléptetést helyezték kilátásba, meg is hívtak a vezetőségi karácsonyi bulira, kaptam egy kiskutyát 18-án és akkor, na akkor meghalt az apám váratlanul. Nem vette fel a telefont, de nem hivogattam, mert megbeszéltük, hogy átjön karácsonyra,meg minden. Aztán napokig volt halott a lakásában. Szóval kb fel sem fogtam még.


De pl 2015 is ilyesmi volt, mert januárban meghalt az édesanyukám és februárban megismertem életem szerelmét. A legnagyobb fájdalom és a legnagyobb boldogság egyszerre.

2019. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Júniusban kiderült, hogy természetes úton nem lehet gyerekem.


Ma 12 hetes a magzatunk a feleségem pocijában.


Azt hiszem, hog

2019. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy a legrosszabb és a legjobb évem is egyszerre.
2019. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!