Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hisztek vírus ügyben?

Kinek hisztek vírus ügyben?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok.


Ugyanis :

Valami xy dr phd virulogus ( nem is írtam le helyesen) kutatásait mondja egy cikkbe, hogy hogyan hat a vakcina meg mi is az.


Vagy.


Egy facebookon 5g ellenes vírustagadó dk profilképes néninek higgyjek ( ezt sem tudtam leírni helyesen) aki szerint nincs is vírus meg az élet iskolájába járt.


Ti nektek ki a hitelesebb?


2020. nov. 27. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Amit magam látok.
2020. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Egyiknek sem . Nem kaptam meg az összes oltást , volt amit kibuliztam a suliban katonasagban , ellógtam , volt amikor a körzeti igérte hogy kijön de elfelejtette . Itt vagyok mégis .
2020. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Én Scherer Péternek hiszek.


[link]

2020. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Dr Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök úr az egyetlen szavahihető személy! Csak neki és benne hiszek. 🙈😍
2020. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
én már várom, hogy az egyik vakcina az ilyen "Legenda vagyok" típusú zombikat fog csinálni az önkéntesekből.. az ilyen fél év alatt összegányot vackot biztos nem adatom be magamnak...
2020. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

"az ilyen fél év alatt összegányot vackot biztos nem adatom be magamnak.."


persze, aztán a kedvetekért járjunk az idők végezetéig maszkban meg rohanjunk este 8-ra haza még hétvégén is, mint a jól nevelt szűzkislány! Nagyon remélem, hogy ha a népesség többsége tardként áll majd a sok tízezer emberen szakemberek által letesztelt oltásokhoz elrendelik, hogy az kötelező legyen! Ha nem oltatsz, perkálj! Ha perkálni nem tudsz, akkor majd leülöd!

2020. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Ronda gonosz vírus, csúnya, félünk tőle

Orbánviktor bácsi megvéd minket tőle

Okos, engedelmes bárányok vagyunk

Engedetlen buta vírustagadók nem vagyunk

Egymásra nap mint nap teljes erővel vigyázunk

Minden egyes intézkedést mindig betartunk

Együtt. Sikerülni. Fog. /s

2020. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
A 2020. évi úttörő versíró-pályázat első helyezettje. 😍
2020. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Önálló vélemény, saját benyomás is létezik. A leghitelesebben az vírus fertőzést megélők, túlélők tudnak erről képet adni. Vedd a fáradtságot, hogy - alaposabban körbe járd a kérdéskört,- és nem egy közösségi oldal egyetlen bejegyzése alapján foglalsz állást egy ilyen kérdéskörben!
2020. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
senkinek nem hiszek semmit- ti csak trollkodtok.
2020. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!