Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért veszélyes a plázázás,ha...

Miért veszélyes a plázázás,ha az emberek hordják a maszkot,tartják a másfél métert,netán még a kézfertőtlenítőt is használják?

Figyelt kérdés
Valamint tudatosan mennek abba a boltba,ahol az ajándékot szeretnék megvenni (pl.könyvesbolt).

2020. nov. 29. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Csak a parkolókat láttam, meg egyes kinti üzletsorokon kintről az üzletsorokat, mindenhol mjnt a heringek, nem hiszem, hogy tartani tudták volna a masfé métert. Amióta korlatozások vannak, a proli hétvégi programja a vásárslas, illetve az, amit a prolik kirándulasnak neveznek, az erdei parkolók 500 méteres körzetében tobzódas.
2020. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
#11 Ha nem tűnt volna fel itt van december. Minden évben kismillió százezren vannak ilyenkor az üzletekben, nem értem miért kell leprolizni a másikat.
2020. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ma már mindenhol veszélyes. :D én eleve törvénybe iktatnám azt, hogy alanyi jogon mindenkinek jár a 1,5 méteres személyes tér. Azelőtt is rászóltam arra, aki a nyakamba lihegett a kasszánál és most is rászólok.


Tegnap is beugrottam a Lidl-be, hiába van a kasszánál felrajzolva, hogy hol van a 1,5-2 méter, az öreglány már taposta el a cipőmet, hogy ki tudjon pakolni a szalagra.

2020. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
Megerdemlitek azoltást, elnézve a válaszokat, attól egyenesbe jössztök mint az EKG vonal
2020. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

12:

Járvány nem minden évben van. Ha azért hoznak szabályokat, hogy kevesebb legyen a kontakt, akkor felelősségteljes ember nem megy olyan heringpartyra sem, ami elvileg szabályos. Van online vásárlási lehetőség, lehet kerülni a csúcsidőket is, aki most tobzódni megy, az bocs, de még ha dúsgazdag is lenne, fejben proli.

2020. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

#15 Na jól van akkor, bocs, hogy nem halok éhen és be merek merészkedni a Tescoba...


Online vásárlást baszhatod.. Olyan túlterheltek, hogy be se tölt az oldal. Ráadásul úgy dugig lesznek megrendeléssel, hogy még márciusban is a karácsonyi megrendeléseket fogják szállítgatni. Egyszerűen egy bizonyos kapacitás felett már ezek nem működőképesek.


Ezért van a maszk, amely ad egy köztes megoldást.

2020. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy szeretem látni a mit veszek meg,friss- e valóban a termék.

Ma reggel ugyanúgy jártam a Lidl- be,mint valamelyik válaszoló.

Nyakamba lihegtek szó szerint hárman.

2020. nov. 30. 10:13
 18/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek,mi lesz holnap a plázába.
2020. nov. 30. 10:15
 19/19 anonim ***** válasza:
39%
Pláza hétköznap még elviselhető, főleg így ezen a héten, mert a lemmingek még dolgoznak, viszont jövő héttől... na akkor beindul az élet, kezdenek megjönni a fizuk és kezdődik a karácsonyi hajrá, meg ugye ahogy egyre közelít az ünnep úgy megy szabira egyre több ember, hétvégéken meg borítékolható a tumultus. Amúgy meg mindenki tüsszög krákog, liheg a másik nyakába, meg összefogdos mindenfélét. Nekem már ki van repedve a bőröm a sok kézfertőtlenítőtől. 1,5 métert senki se tartja, ha te tartanád és rászólsz valakire, még ő van felháborodva. Ráadásul ez fokozódik egy kis türelmetlenséggel is.
2020. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!