Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az érzelmi visszaélés is...

Az érzelmi visszaélés is molesztálásnak számít, ha ugyanazok a tipikus érzések (szégyen, bűntudat, düh, kihasználtság érzés, ragaszkodás a “bántalmazóhoz”) kavarognak bennem, mint egy tényleges szexuális visszaélés után az áldozatokban?

Figyelt kérdés
Fizikaliag nem történt köztünk semmi, azonban egy felnőtt évekig manipulált érzelmileg, szexuális utalásokkal karöltve. Én úgy éltem meg hogy halálosan beleszerettem, azt éreztette, hogy ez kölcsönös, nagyon közeli viszonyt alakított ki velem, ki is mondta, hogy szerelmes belém, de ezt nem érthetik meg mások. Ám később jött másik lány és félredobott, és azt mondta, hogy csak én provokáltam ki a viselkedését, nem jelentettem neki semmit.

2020. nov. 30. 23:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
17/l
2020. nov. 30. 23:56
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a férfinek van felesége.
2020. nov. 30. 23:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az érzelmi visszaélés az érzelmi visszaélés. Egy fa$$zopó nyomorék, de ne keverj ide molesztálást ha az teljesen mást jelent. Nem molesztált.
2020. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Talán nem kéne házas pasikkal kezdeni 🤷‍♀️

Remélem tanultál belőle hogy ha egy másik nőnek rosszat akarsz, az rád üt vissza.

2020. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam rosszat senkinek, de nyilván tudom, hogy hülyeséget csináltam. Viszont az egy kicsit erős kifejezés, hogy “kezdeni”, mert ő nevelőszülőhöz hasonló szerepet töltött be az életembe, 13 éves korom óta ismerem, és példaképem, így mindig felnéztem rá
2020. dec. 1. 00:23
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, es soha ne jusson eszedbe ilyennel vádolni egy férfit, aki nem molesztált valójában. Le kéne erről a pánikgombról kattannia minden lánynak, mert életeket tesztek tönkre ezzel. És valódi tonkretetelre gondolok, nem tinikönnyel telesírt szerelmi csalodasos parnakra.
2020. dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
2., hogy 17 vagy. Ha nem fekudtel le vele 17 eves korodig, es nem bontakozott ki ami lehetett volna az evek soran, akkor ne csodalkozz ha tovabblep.
2020. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Manipulált, ennyi, nem több. Persze, ez nem szép dolog, de jobb lenne, ha helyén kezelnéd a dolgot, mert ha bármelyik megjelölt szót kiejtes a szádon vele kapcsolatban, azzal óriási bajokat tudsz neki okozni.


Ennek az egésznek semmi köze a szexualitáshoz, erőszakhoz, molesztáláshoz, sőt még csak nem is minősül bántalmazásnak, abúzusnak sem.


Olyanokat se mondj, hogy úgy érzed magad, mint akit ténylegesen molesztáltak, mert fogalmad sincs milyen, hidd el, hogy rohadtul nem említhető egy lapon egy ilyen eset a tiéddel.


Drámázol, fejezd be.

2020. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Azért is kérdeztem meg, hogy helyén kezeljem a dolgot, nem fogok semmit a fejéhez vágni.
2020. dec. 1. 00:51
 10/17 A kérdező kommentje:
És igyekszem abbahagyni a “drámázást”
2020. dec. 1. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!