Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Hogyan bizonyít...

Mit csináljak? Hogyan bizonyítsam, hogy jó barát vagyok?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy sok barátom van, magányt érzek. Ezeket a barátaimat főként én keresem. Én megyek oda hozzájuk. Csak akkor keresnek, ha valami olyat akarnak kérni, amit más nem akar megcsinálni. Úgy érzem, hogy leszarnak. Ha nem keresem őket, akk ők nem keresnek.

2016. dec. 27. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan emberrel foglalkozz csak akivel kölcsönös ez az érzés. Többit fölösleges keresned mert hiába van "sok" többet ér ha 1-2 vel tökéletesen érzitek egymást
2016. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is voltam már ilyen helyzetbe. Valaki rávilágított hogy ez talán azért lehet mert túl segítőkész vagyok. Sok ember kihasználja az ilyen embereket főleg sulis években mert általában ez az ember odaadja mindig a leckét meg kölcsön adja ezt meg azt. Volt olyan hogy rávettem apukámat hogy 2 osztálytársamat furikázza velem együtt a suliba addig amíg ez meg volt én voltam a minden utána leépítettek 2 hónap alatt ráadásul még bunkók is voltak mert sokszor váratták apukámat is pedig ha valaki szìvességből visz minden nap a suliba akkor azért illik időben elkészülni. Na mindegy a lényeg az hogy mióta megtanultam hogy a segítőkészségnek is vannak határai azóta nincsenek ilyen "barátaim". Hagyd hogy ők keressenek ha meg csak szívességért akkor szépen és kedvesen mondd meg hogy bocsi most nem.
2016. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!