Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó ez az egész lmbtql...

Mire jó ez az egész lmbtql dolog? Miért nem elhet egyszerűen melegnek lenni?

Figyelt kérdés

csak pár betűt hagytak ki az abc ből. Miért kell ebből ekkroa színházat csinálni?

Sokkal több meleg van, mint ahányan a prideon rángatják magukat, és érdekes velük semmi gond nincs. Nem világos, hogy a pride mindenkit zavar?


Van meleg ismerősöm és még ő is azt mondta, hogy szégyelli a pride-ot melegként.


aztán sorra jelennek meg a mesék, ahol a lmbktgjdligofneufndqoldrt pistike szerelmes a lfmvngjhitkndkfnhubmr gáborba.

Ezt meg szerintem magyarázni sem kell, hogy nagyon nem egészséges.


2020. dec. 1. 09:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Nádasdy is megmondta. Nem vagyok lmbtq, szimplán csak b*zi vagyok.

Én meg hetero. Mégsem csinálok belőle parádékat.

2020. dec. 1. 09:23
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Az abnormális viselkedés nem csak a vonzalom neműségében nyilvánul meg, ezek az emberek nagyobbrészt agy-, vagy lelkibetegek.
2020. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Mert az már nem elég megbotránkoztató.
2020. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem csak a tisztán melegek tartoznak bele ebbe a sokszínű csoportba.
2020. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez agy vagy lelkibetegség lenne.

A melegség nem abnormális. Az az abnormális, ahol valaki 5 percenként változtatgatja a nemét, sőt még egy harmadik, negyediket is kreál.

Most már kb én találom ki, hogy én milyen neműnek születtem. Ez annyira gáz basszus.


Már bőven óvoda előtt bármiféle propaganda nélkül eldől a kisgyermekek fejében, hogy ő FIÚ és ő LÁNY! És kész. ennyi az egész.

2020. dec. 1. 09:27
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Mert ha egy szervezet összefogja az egész majomparádét, akkor több az anyagi támogatás is. Ha mindenki külön klubot indít, elaprózzák az ingyenpénzt és az ilyen szervezetek képviselői mehetnek dolgozni.
2020. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen gyerekeknek a normális fejlődéshez az szükséges, hogy a természetest tapasztalják meg.

Ha mesekönyvekből ömlik rájuk az, hogy fiú-fiú, lány-lány, sőt még a genderváltoztatással is variálnak totális káosz lesz a fejében.

Képzeljétek el én tudom. Van egy család ahol csak ezeket a köynveket olvassák a gyerekeiknek és ezt utánozzák! Mert a gyerek utánozó! beszélni is úgy tanul, hogy leutánozza a szüleit.


A kisfiú ott próbálja szájon puszilni az ÉN FIAMAT!

2020. dec. 1. 09:30
 8/29 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem a "mi" ovinkban már betiltották ezeket a könyveket. 96%-ban megszavaztuk, közel 350-en.

Ez azért k*rvára nem normális!


Óvodában is az a gyerek beszél csúnyán akinek a szülei csúnyán beszélnek.

Iganis befolyásolja a propaganda a fejlődését!

2020. dec. 1. 09:31
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, én tisztán heteroszexuális vagyok, de abban a bizonyos mesekönyvben, amire utalsz, nem csak a homoszexuálisokról írnak, hanem más hátrányos helyzetű csoport tagja is képviselteti magát.

Nem csak a homoszexuálisok hátrányos helyzetűek a társadalomban, hanem pl. a mozgássérültek, értelmi fogyatékosok, a nem magyar származásúak, a roma kisebbség... stb.

2020. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9: nem konkrétan "arra" gondolok. Nem tudom mire gondolsz, én csomó ilyet ismerek. Azért csomót, mert ki van plakátolba, hogy tiltott könyvek az oviban :)


A kisebbség nem hátrány! :) ahogy a homoszexualitás se!

De ezt nem ilyen fiatal korban kell beleverni a gyerekek fejébe! Lásd: lányokat és fiúkat is puszilgat az a fiú. És érdekes csak ő vele olvassák az olyan könyveket.

2020. dec. 1. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!