Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, aki zárt terekben a...

Ki az, aki zárt terekben a jövőben is fogja hordani a maszkot a felsőlégúti fertőzések és influenza ellen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Magyarországon senki nem fogja hordani, mert itt az emberek nem törődnek másokkal. Bezzeg egyes ázsiai országokban az emberek teljesen maguktól felveszik a maszkot, amikor megvannak fázva, hogy ne fertőzzenek le másokat, ott az a normális hozzáállás, hogy vigyáznak egymásra az emberek. Kár, hogy a magyar mentalitás meg az, hogy "dögöljön meg mindenki, aki nem én vagyok". :(
2020. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

10-es és 12-es véleményével értek egyet.

Én ha náthás, köhögős leszek, fel fogom venni korona után is.

2020. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az első válasz ugyan felbosszantott, de nem én töröltettem.



Nekem is az tűnt fel, hogy nem lettem beteg ősszel, pedig amikor bejárok irodába, akkor novemberig minimum egyszer el szoktam kapni valamit.


Plusz a munkatársak, de a tömegközlekedésen az utasok se köhögtek, prüszöltek annyit, mint ősszel az szokásos.

2020. dec. 1. 16:24
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Én is csak ott hordom, ahol kell, és csak a bírságolás miatt veszem fel. Aki hordja, szíve joga, de nekem is hadd legyen már az, hogy felveszem-e vagy semmi.
2020. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

Én félek attól, hogy:

A, már az ilyen problémák ismétlődni fognak, és a szájmaszk életünk végéig hordható lesz;

B, ha el is tűnik a kv., akkor is egy csomóan félni fognak, így rengetegen fogják hordani a továbbiakban is ezt.

2020. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
11-es, alapjában véve egyetértek, de ez nem magyar mentalitás: az egész világon vannak ilyenek mindenhol, nézz körül jobban!
2020. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!