Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felsőlégúti vírus után másnak...

Felsőlégúti vírus után másnak is volt olyan, hogy nem bírt lábra állni, ízületi gyulladást kapott?

Figyelt kérdés

Férjem kisgyerekek között dolgozik és ez tipikusan náluk fordul elő, nekem rá egy hétre jelentkezett.


A csípő begyullad, folyadék keletkezik, megfordulni, felállni, járni sem tudtam majdnem 2 hétig.


Orvoshoz nem mentem , meg olvastam, hogy elmúlik. Nekem nem hiányzik, hogy bunkózzon, kamusnak higgyen, meg nyugtatóval elzavarjon, Nem azért vannak, hogy segítsenek, meg hogyan merészelsz odamenni. A nyugdíjasok, na azok órákat vannak bent. Oké, velük is kell foglalkozni, de a fiatalokkal is, főleg, hogy ez most csúnyán hangzik, de ők sokáig élnek és nem csak táppénz meg iskolaigazolásért mennek oda.


2019. júl. 31. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon zagyva, ellentmondó kérdés! Szerintem gondold át és fogalmazd meg újra!
2019. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem zagyva, szerintem, csak eddig ilyenről még nem hallottam, érdekelne, volt-e mással is.


"Vírusfertőzések által kiváltott arthritisek

Jóindulatú ízületi gyulladás, rendszerint felső légúti vagy egyéb vírusinfekciókhoz társul.

A vírusfertőzések jellegzetes tüneteihez (láz, felső légúti gyulladás, kiütés, izomfájdalom, gastrointestinalis tünetek) társul ízületi fájdalom, ritkábban ízületi gyulladás. Leggyakrabban a nagyízületeket (térd-, csípőízület) érinti.

A diagnosztika legfontosabb feladata egyéb súlyos kórképektől való elkülönítés.

Oki kezelés nincs, tüneti kezelés elegendő, ágynyugalom tartása, nem szteroid gyulladáscsökkentő, esetenként gyógytorna. A betegség prognózisa jó, szövődménymentesen gyógyul."


Azt meg alább leírtam, hogy mit gondolok a háziorvosról. Még ha valakinek nem is tetszik. Mindent nyugtatóval gyógyítana (hányás, láz, reflux társai, mindent), meg aki 25 alatti csak kamus lehet, meg csak igazolásért jön. Előttem hallottam, hogy ezt mondja, "ez a jómadár is mit fog hazudni - röhögés- na küldd be". Ennyit erről.

2019. júl. 31. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Aki ennyire "tájékozott" valóban ne menjen háziorvoshoz, úgysem mondana semmi újat! Én még nem csalódtam bennük, nem az internetről szedték a tudásukat, kemény éveket tanultak érte!
2019. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de vannak ilyenek is... Hogy merészelsz odamenni és mivel irigy rád megpróbál a hatalmánál fogva kicsinálni. Vidéken meg nincs választási lehetőség.
2019. aug. 1. 08:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahányszor nála voltam, lekezelő volt meg bunkó. Meg a váró, meg a sofőr, takarítónő előtt kellett levetkőznöm, mert direkt nem csukta be az ajtót... Meg kiröhögött mikor mondtam, hogy menstruálok éppen stb. Egy orvos, a 21. században, a válaszra, hogy hát a vizeletmintát miért nem akarom, akkor éppen betét volt nálam... Elmebeteg ez a nő.
2019. aug. 1. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem volt ilyen, de létezik ilyen dolog.

Akik itt az orvosokat védik nagyon szerencsések lehetnek, mert 10ből 9szer én is azt tapasztalom hogy a torokgyulladásra orrbaszájba antibiotikum felíráson kívül semmivel nem foglalkozik az orvos. Amég nem vagy a halálodon elküld azzal hogy csak kitalálod a problémád.

2019. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!