Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is érdemes lenne...

Szerintetek is érdemes lenne minél messzebbre elköltöznöm? 25 éves vagyok,dolgozó nő, de a nagyszüleim terrorban tartanak,és szóban minden egyes nappal gyaláznak. 25/n

Figyelt kérdés

A szomszéd fiú átvetetett ma velem egy pizzát, mert ő nem volt itthon, és nekem kellett a sajátomból kifizetnem. A nagyapám lesett az ajtóból,ahogy átvettem és azt mondták,hogy én azt magamnak, nem a szomszéd srácnak vettem..és nem akarok adni belőle nekik,hanem a saját valagamat akarom hizlalni.Megmondtam neki,hogy nem az enyém..erre fel öreganyám kikapta a kezemből,és kidobta az udvar közepére..Azt mondta ha arra nem vagyok képes,hogy adjak nekik belőle, akkor én sem eszek,vagy nyaljam fel a földről..Szerintetek mégis milyen viselkedés ez?Nem is tudom, mit mondjak a szomszédnak, én jóban vagyok vele, de a nagyszüleimet eleve rengetegen utálják a faluban. A fiúk felakasztotta magát, anyám meg 18 évesen megszökött itthonról, egyedül nagynéném( a legkisebb leány) a favoritjuk mert ő jókislány volt mindig is..és a másik kettő volt az elvetemült..Hozzáteszem, nagyapám anyukámat úgy szájon vágta amikor velem volt terhes,hogy átesett a kertben a gruspán fölött, és el is zavarta. A nagybátyám meg nem olyan nőt vett el, akit ők szerettek volna,és őt is elzavarták a háztól..Engem 4 hónaposan vettek magukhoz, mert anyám nem tudott felnevelni, mert nem volt munkahelye,és apám is elhagyta..azóta itt élek velük. De azt kívánom, bár soha ne hoztak volna ki. 11 évesen a nagyapám úgy megpofozott,hogy zöldes folt volt a szemhéjamon,és nem engedtek el iskolába,nehogy rájöjjenek a tanárok, mit csináltak velem. Egészen 6-7 éves korom óta hallgatom,hogy az isten a f....szát nyomná beléd, hagytunk volna a zaciban nem lenne gondunk veled stb..Pszichiáternek érdemes lenne ezeket elmondanom? Mert már többen is javasolták,hogy keressem fel, mert "depressziós" kinézetem van.

A mai napig ellenőrzés alá vagyok vonva, ha költözést emlegetek, szemét mocsok vagyok, ha itt maradok meg élősködtő attól függetlenül,hogy fizetem a rezsi rám eső részét, főzök, mosok,takarítok. Pillanatnyilag nincsen hova mennem, városba nem akarok költözni, mert nem az én világom, viszont tanácstalan vagyok,hogy hol tudnám meghúzni magam egy időre, amíg átgondolom a helyzetemet.


2020. dec. 2. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz elmenni, akkor még nem elég rossz neked.
2020. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
El kell vonulni az ilyen mérgező közegből minél hamarabb!
2020. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!