Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért irtóztok a...

Lányok, ti miért irtóztok a választékos, szofisztikált beszédtől?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
a választékos és a mesterkélt nem ugyanaz.
2020. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
??
2020. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Felteszem azért, amiért te nem szereted kifejteni a kérdésedet, például olyan alapvető dolgokkal, hogy miért gondolod így.
2020. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Előző kérdésedben még csak az összetett mondatokkal volt bajod.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Amúgy nem a "lányok" tehetnek róla, hogy egy unyalmas szar alak vagy.

2020. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, már megint te a provokáló kérdéseiddel. Akartam linkelni az előzőt, de a négyes megelőzött :)

Egyszerűen utáljuk az ilyen magadfajta nőgyűlölő inceleket, azért nem törjük magunkat hogy normálisan kommunikáljunk az ilyenekkel. Ez nemcsak női tulajdonság, a férfiak sem szentelnek időt és energiát arra aki számukra érdektelen 🤷‍♀️

Menjél pasizni ha ennyie gyűlölöd a nőket, vagy szerezz be egy fleshlightot.

2020. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Hallod, a f*sz tudja miért.


Amúgy eddig nálam kb. 10 személyre jut 1 aki nem dicséri a választékos, kifinomult beszédem. Szerintem a legtöbb embernek jobban bejön az intelligencia, mint a szegényes szókincs.

2020. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ez legalább a harmadik ugyanilyen kérdésed, mindegy hogy fogalmazod át, a vége az hogy unalmas és béna alak vagy, ezért nem marad meg melletted senki. (kölyökként sokat agyaltam rajta, hogy Jim Davis honnan szerez folyton ötleteket Jon újabb és újabb baromságaihoz, ma már úgy vélem, titokban magyar és ezt az oldalt látogatja inspirációnak)
2020. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!