Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek a Lidl-ben...

Nagyon szeretek a Lidl-ben vàsárolni, ti is ìgy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Bár, nem ragaszkodok a német minősèghez, de azt gondolom, az ìzlèsem megegyezik a Lidl kìnálatával. Nektek is volt olyan, hogy nagyon-nagyon ragaszkodtok egy cègnek a termékeihez bevàsárlàs szempontjàból? (61/F)
2020. dec. 6. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert mindig brutál tömeg van ott.
2020. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez most akkor valami reklám akart lenni a Lidl-nek?
2020. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amelyik útba esik abba megyek, vagy ahová van potya fuvarom, nem látok köztük lényeges különbséget. Egy kivétel van, a METRO, bár az végül is más kategória, de húsárut pl. legszívesebben csak onnét vennék, csak sajnos ritkán jutok el.
2020. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az Aldiba járok. Ugyanaz a felhozatal csak kisebb a tömeg.
2020. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak ott lehet kapni valamit, amit napi szinten fogyasztok.
2020. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én van, amit a Lidlben, van, amit a Pennyben, van, amit a Sparban, van, amit a Tescoban szeretek megvenni, és van, amit noname kínai boltokban, ezek esnek útba, voltam már Aldiban is, de az nagyon kiesik.
2020. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, én a metroba járok.
2020. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legalább tisztaság van ott, figyelnek a minőségre.
2020. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Lidl termékeket, illetve nálunk kedvesek az eladók is és tiszta az üzlet. Viszont legszívesebben a Tescoba járok, mert nálunk az sokkal nagyobb és én szeretem, hogy ott kb. mindent megtalálok egy helyen, lehet "bolyongani" és nincsen tömegnyomor.
2020. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem, első diákmunkahelyem volt 15 évesen és az egyik dolgozó öngyilkosságra buzdított minden nap. És a főnök pedig őt védte, nem engem. Egy 200 kilós, baszatlan, iszonyú rusnya, 40 év körüli kasszásnő. Azóta nem szívesen vásárolok LIDL-ben.
2020. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!