Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire foglalk...

Normális, hogy ennyire foglalkoztat ez a dolog? És félek a találkozástól?

Figyelt kérdés

Kiderült egy távoli ismerősömről, hogy neki amputálni kellett a lábát. És igazából már régen ismerem és nem tűnt fel sosem, igazából nem is olyan helyen voltunk hogy strand vagy akármi. Meg tök normálisan is ment.


Most kissé félek a találkozástól. Nehogy véletlen bámuljam vagy ilyesmi.

A másik, hogy azon gondolkozok egyrészt, hogy hogy tud minden nap bejárni dolgozni, meg egyáltalán nem olyan depressziós ember és van is rendes családja neki.


Továbbá eléggé megérintett ez a dolog, mert a szüleimre gondolok, az elmúlás gondolata, mert ugye ők már idősebbek. Úgy nem gondolja az ember amég a tévében lát ilyesmit, de ha már az ismerettségi körben, akkor láthatja hogy bárkivel megtörténhet.


Végül dühöt is érzek magamra, mert azok a dolgok amikkel én sokat foglalkoztam ehhez képest semmi (zavar a szemüvegem, erősen korpásodik a fejbőröm így állandóan kopasz vagyok, izületi panaszok) bár ezekkel együtt kell élnem, mégsem annyira drámai következményűek.


Másban is elindítana ilyen gondolatokat?



2019. aug. 17. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Akiknek amputálni kell a lábát, kapnak művégtagot, amivel ugyanúgy megtanul járni idővel vagy kerekesszéket használ. Nem kell bámulni egyiket sem, nincs ebben semmi.

Sokan veszítik el betegségből vagy balesetből adódóan egy végtagjukat, esetleg lebénulnak. Persze eleinte nehéz feldolgozni a helyzetet, hogy nem csinálhatsz mindent ugyanúgy, mint korábban, de azzal nem segítesz magadon, hogy magadba fordulsz és depressziós leszel.

2019. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!