Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány gyakran hord...

Ha egy lány gyakran hord haspólót akkor miért tekintenek rá rossz szemmel?

Figyelt kérdés
én személy szerint nagyon szeretek rövidebb pólókat hordani és nem magamutogatás céljából hanem szimplán ez a stílumom. a bő oversize pólók a szakadt/bő farmerek és a rövid haspólók.

2020. dec. 8. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha rosszul ál azért, ha meg jól akkor azért. Általába az undor vagy a féltékenység lép közbe
2020. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Nekem semmi bajom velük.

Remélem nem télen?

Vigyázz a vesédre és télen öltözz melegen!!!

2020. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nagyon bejön. :3

És lehet, hogy pont eeezzz az oka, hogy sokaknak tetszik és megnézik a csini hasid. :P

Tehát hiába nem magamutogatás miatt csinálod a környezeted nézni fogja.

Egy lány ismerősöm egy szál melltartóban jött el inni. Nem azért mert figyelmet akar hanem mert ő ilyen. Ő egy olyan lány aki melltartóban kocsmázik. Az a lényeg, hogy az senkit se érdekel, miért úgy megy csak az hogy úgy van :D

2020. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Mert a kevesebb több, a magabiztos nőt a visszafogott eleganciájáról lehet felismerni. 13-14 felett elég közönséges a haspóló.
2020. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
13-14 felett közönséges?
2020. dec. 8. 21:38
 6/24 A kérdező kommentje:
ezt kifelytenéd? miért attól lesz valaki magabiztos ha visszafogott?
2020. dec. 8. 21:45
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem tekintenek rá rossz szemmel, csak tudni kell hordani. 24 évesen is felveszek ilyesmit, blézerrel még irodába is, sosem néztek rám emiatt csúnyán. Az eleganciás hülyeséget meg felejtsük már el, a fene sem fogja a konzervatív vállfás gönceit vasalgatni meg pátyolgatni még szabadidejében is.
2020. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem, de ennyi idősen már illik tudni mi a határ a jó ízlésen belül.

Nekem is vannak haspólóim és a hasam se utolsó, de tudom hogy egyszerűen nem illik. Ahogy te nem vagy kiváncsi az én belemre, úgy én se a tiédre.

Hidd el, sokkal ízlésesebb egy feszülős póló/pulcsi, mint egy ilyen haspóló.

2020. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Ja, nagyon sok látszik az ember hasából, ha a haspóló mellé derekas szoknyát vagy nadrágot vesz... Hát hogyne.
2020. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Semmi közöm hozzá, a saját egészségével játszik.
2020. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!