Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti már vettetek már fel...

Fiúk ti már vettetek már fel magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Kb ovis voltam és kíváncsiságból kipróbáltam.
2020. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekkorban poénból szinte mindenki felpróbálja legalább egyszer az anyja magassarkúját. Én se voltam kivétel.
2020. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed? Én ugyan nem vagyok fiú, de ha esetleg te szeretnél magassarkút húzni, akkor tedd meg :) . A mai világban úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, szóval vállald be.

Tudom, jönnek majd szidni, de nekem ez a véleményem. Amíg valaki nem koszos, mocskos és igénytelen, addig igazából mindegy szerintem, hogy valaki például egy sima hétköznap miben érzi jól magát.

2020. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dettó, néhány évesen anyám körömcipőjébe flangáltam párszor, de mint mindenbe, abba is hamar beleuntam.
2020. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Először olyan 10 éves lehettem. Anyámnak volt egy szép fekete körömcipője, azt. Olyan 7-8 centis sarka lehetett. Az a baj, hogy megtetszett... Az érzés, hogy ilyenben járjak. Volt egy szandálja is, az jobban fogta a lábam. Ja, mert ilyen 10-11 évesen még kisebb volt a lábam, mint az anyámé... Aztán pár éven belül sajnos megszabadult ezektől a cipőktől... Évekig nem volt lehetőségem újra cipőbe bújni. Amikor 15 évesen bekerültem a középiskolába, próbáltam venni saját cipőt, de azzal meg annyi volt csak a baj, hogy rejtegetni kellett odahaza, így azoktól is sajnos záros határidőn belül önként megszabadultam, féltem a lebukástól... Amikor egyetemre kerültem, egy távoli városba, akkor vettem megint saját cipőt, 42-est, mert nagyobb nem volt, azok elég sokáig meg is voltak. Majd mikor elkerültem külföldre, na onnantól nyílt meg nekem a világ és a bátorságom... Elmondtam ezt a lakótársaimnak és lazán vették, odahaza mászkálhattam magassarkúban is. Idővel egyre több saját cipőm lett, fele otthon, fele a munkahelyen. Végül, 3 éve, elmondtam a kollégáimnak is, hogy ez van, és elfogadták. A főnök is támogató volt, úgyhogy most már az irodában is lehet rajtam magassarkú. Megkérdeztem a HR-t, semmi bajuk nem volt vele... Na ez adott erőt ahhoz, hogy a barátnőmnek is el merjem mondani. Ez 3 éve volt, mint mondtam, és még mindig együtt vagyunk... Szóval itt vagyok én, egy férfi, aki szeret női cipőt hordani, és erről nem csak fantáziál, hanem meg is teszi... Azt már csak pluszban teszem hozzá, hogy azóta túlléptem az iroda határain is, és az utcán is felveszem őket... Mert ez egy liberális és nyitott, elfogadó város. Eddig nem volt még bajom belőle... És mivel 10 éves korom óta van magassarkú a lábamon, nem is csetlek-botlok benne, hanem tökéletesen járok. Csak gondoltam, megosztom a történetem... A nőket szeretem, de a cipőiket is...
2020. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, ez melyik ország/ város ? :)
2020. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Ez Prága... Nem kell messze menni a határtól, hogy kicsit más legyen a világ.
2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Utcán is mert szeretem. 42/F és a lányokat szeretem. Szerencsére a feleségem elfogadja ezt a mániámat.
2020. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy. :D Egyszer-kétszer mondjuk már elgondolkoztam rajta, milyen érzés lehet. Pláne amikor azt látom vagy hallom, hogy a csajok eléggé panaszkodnak miatta, amikor nekik kötelezően abban kell lenni. De aztán hamar elfelejtem a dolgot mindig. :) A másik meg, hogy ha akarnám, se tudnám kipróbálni, mivel az én méretemben nem gyártanak ilyen cipőket. ;)
2020. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es: na igen, a méret az egyik probléma. De amúgy gyártanak. Az én lábam 44-es és én még találok pont a méretemben. De régen hülye voltam és 42-esekkel próbálkoztam. Nem szabad. Sokkal jobb, ha pont akkora a női cipői is, mint a férfiméret. Max annyi, hogy sokkal kisebbnek látszik, ha egymás mellé teszem a két cipőt... Nekem azt tetszik főképp benne...
2020. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!